+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sony Ericsson Fans

Klíčová slova: Sony Ericsson,C510,C702,C902,C905,K750i,S500i,W395

E-mail: jerzi@beneta.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. z??? 2009

Popis: Sony Ericsson Fans je portál věnující se mobilním telefonům Sony Ericsson, které vévodí žebříčkům popularity v České Republice. U každého modelu je dostupný jeho popis, technická specifikace, fotogalerie, video atd.

Web: www.ericsson-sony.cz

Další související informace

Sony Ericsson Satio U1

sony ericsson satio – Sony Ericsson Satio přínáší dotykový komfort a nekompromisní multimediální výbavu. Velký 3,5 palcový dotykový displej s rozlišením 640x360 pixelů a 12,1 megapixelový fotoaparát s xenonovým bleskem dělá z modelu Satio dokonalého multimediálního společníka.

PS2 hry a konzole

ps2, playstation 2, playstation2, sony ps2 – Playstation2hry.cz je e-shop specializovaný na Sony Playstation 2 konzole, PS2 hry a herní příslušenství. Nákup u specialistů je pro vás velkou výhodou. Playstation2hry.cz - PS2 hry a Sony Playstation 2 konzole e-shop

handymobil

Mobilní telefon, Nokia, Samsung, Sony Ericsson – Velký výběr mobilů a příslušenství za výhodné ceny – Denně aktualizováno. Apple iPhone 4, iPad, iPad 2, LG, Motorola, Nokia, Samsung, Sony Ericsson, HTC, BlackBerry. E- shop i kamenná prodejna. Prodej na splátky snado i po telefonu, zboží doručíme poštou.

Načítání trvalo 0.0681 sekund.