+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Soukromé revíry Chlumec

Klíčová slova: soukromý revír, rybaření, rybolov, kaprařina

E-mail: petrbraunstein@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. listopadu 2010

Popis: Vítáme Vás na internetových stránkách společnosti Chlumecká rybářská s.r.o., která Vás zve na parádní rybařinu na novém soukromém revíru Chlumec II o rozloze 11 ha. Nádrž je stará 30 let, nikdy nebyla vypuštěna ani slovena, nachází se v těsné blízkosti obce Chlumec, cca 6km vzdálené od Ústí nad Labem v severních Čechách.

Web: www.chlumecka-rybarska.cz

Další související informace

Dr. House online

dr house,house,online,shlednuti,zdarma,cesky,seria – Je zde pro Tebe připraven Dr. House online ke shlédnutí zdarma, všechny jeho epizody a díly. Dále stránky Dr. House online ke shlédnutí nabízí také přehled všech hlavních postav ze seriálu a jejich popis a charakteristiku.

Gastronomie typ

recept, recepty, vaření, foodblog, kuchařka – http://gastronomie-typ.blogspot.comBlog věnovaný vaření, neboli přesněji receptům z kuchyní celého světa. Ale většina receptů je věnovaná našemu středoevropskému regionu a tomu jak vařili naši mlsní prapředkové.

Kvalitní vybavení pro rybáře

rybářské potřeby, rybaření, echoloty, sonary, lodn – E-shop specializovaný na dodání rybářských potřeb a doplňků pro rybáře. Naleznete u nás kvalitní rybářské oblečení, návnady, bivaky, rybářská křesílka a další. Kategorie Mořský program vše na lovení ryb v moři.

Načítání trvalo 0.0597 sekund.