+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Šperky a klenoty

Klíčová slova: šperky, klenoty, krystaly, swarovski, bižuterie

E-mail: sperkyaklenoty@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. z??? 2011

Popis: Informace o historii a výrobě šperků a bižuterie, zpracování zlata, stříbra, platiny a drahých kamenů a různé zajímavosti ze světa šperkařství, klenotnictví bižuterie a návody na domácí výrobu šperků.

Web: sperkyaklenoty.cz

Další související informace

Móda a styl

kabelky,obuv,oděvy,šperky,svatební šaty,katalogy – Online magazín o módě a stylu. Značkové katalogy předních módních návrhářů: kabelky, obuv, oděvy, šperky, svatební šaty. V magazínu najdete články o módních trendech, účesech, bytových doplňcích i pozvánky na zajímavé akce a veletrhy.

Pina, pianina, klavíry Ja

Pianina, klavíry, piano, Hudební nástroje, hudba. – DRNEK PIANA – prodej, výkup, pronájem pianin a klavírů. Prodej - pronájem nových i starších pian, pianin, klavírů po generální opravě + kompletní servis služeb. Opravy, výkup, ladění, čištění, stěhování a přeprava, poradenství, odborné posouzení kvality a odhad ceny nástroje i po telefonu. Ladíme, opravujeme a vykupujeme - Petrof, Yamaha Forster, Scholze, Rosler, Weinbach, Steinwai, Blüthner, Steinweg, Kawai. Doprava po celé ČR. Nabízíme servis a půjčovnu.

Patchwork-Quilting

Patchwork, quiltování, quilting, šicí stroje, – Stránka věnovaná patchworku a quiltování zahrnující spoustu rad, přehled šicích strojů a příslušenství a také možnost diskuse. Web také informuje o novinkách, akcích a kurzech zaměřených na patchwork a quilt.

Načítání trvalo 0.0575 sekund.