+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Spiritual.cz

Klíčová slova: Výklad karet, tarot, život, duchovno

E-mail: spiritualcz@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ?nora 2010

Popis: Spirituální stránky Marcely Ševčíkové zabývající se nejen výkladem karet. Pomoc se životem, když si nevíte rady. Duchovní příčiny nemocí, magie bylinek, práce s energií, tarot a cikánské karty. Možný výklad karet přes Vzkazy.

Web: www.spiritual.cz

Další související informace

ČHMÚ - počasí

ČHMÚ, meteorologie, počasí, ovzduší – Počasí u nás monitoruje ČHMÚ (Český hydrometeorologický ústav) informace o instituci český hydrometeorologický ústav. Zabývají se zde obory jako je meteorologie, klimatologie, čistotota ovzduší a hydrologie.

Veštenie online

Veštenie, veštba, veštení, výklad, karty, tarot – Zaujíma Vás, čo Vám prinesie nasledujúci rok? Aký bude v porovaní s rokom predošlým? Vzťah či manželstvo nefunguje? Alebo stojíte na začiatku novej lásky? Máte zdravotné alebo finančné problémy? Chceli by ste vedieť ako sa bude vyvíjať istá záležitosť? Stojíte pred dôležitým rozhodnutím?

Kartařka Sandra

výklad karet,věštění,vyložit karty,kartářka,tarot – Jsem profesionální kartářka a věštkyně SANDRA. Pracuji s kyvadlem a věšteckou koulí.Vykládám z tarotových karet:Tarot,Tarot snů,Lenormand karty,karty Magic i Osho Zen Tarot. Dle Vašeho datumu narození Vám vypočítám i numerologii a určím i astrologii. Více se dozvíte na mém webu: www.sandra-kartarka.webnode.cz

Načítání trvalo 0.0553 sekund.