+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Spiritual.cz

Klíčová slova: Výklad karet, tarot, život, duchovno

E-mail: spiritualcz@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ?nora 2010

Popis: Spirituální stránky Marcely Ševčíkové zabývající se nejen výkladem karet. Pomoc se životem, když si nevíte rady. Duchovní příčiny nemocí, magie bylinek, práce s energií, tarot a cikánské karty. Možný výklad karet přes Vzkazy.

Web: www.spiritual.cz

Další související informace

Astral.ic.cz

astrál, parapsychologie, duchovno – Články změřené na astrální cestování, mimotělní zážitky, lucidní snění, telepatii, telekenizi a podobné paraspsychologické jevy. Dozvíte se něco o duchovní cestě, východní filosofii a o věcech našim smyslům utajených.

Svět hobby

blog, bydlení, byt, dům, zahrada, hobby, kutil – Blog o hobby a volném čase. Naleznete zde články o bydlení, zahradě, ale také koníčcích pro uvolnění ve volné chvíli. Dále nápady a návody pro kutily a jiné šikovné ruce. Blog plný praktických informací, rad a zajímavostí.

ČHMÚ - počasí

ČHMÚ, meteorologie, počasí, ovzduší – Počasí u nás monitoruje ČHMÚ (Český hydrometeorologický ústav) informace o instituci český hydrometeorologický ústav. Zabývají se zde obory jako je meteorologie, klimatologie, čistotota ovzduší a hydrologie.

Načítání trvalo 0.2157 sekund.