+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Adrenalin pod lupou

Klíčová slova: adrenalin,adrenalinové sporty,zážitek,parky

E-mail: mikekiller@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ledna 2013

Popis: Na těchto stránkách budete moci najít články o bližším pohledu na Adrenalin, místa kde adrenalin zažít a vše potřebné informace ať známé či zcela nové. K dispozici budeme mít přehled co nejvíce sportů a adrenalinových parků, že každý si najde místo na návštěvu a následné zažití adrenalinu.

Web: www.adrenlinjezivot.mypage.cz/

Další související informace

Gymboss

Gymboss, intervalový časovač, časovač – Gymboss - intervalový časovač je užitečný pomocník, který Vám umožní docílit perfektního zorganizovaní a řízení osobního tréninku a dodá mu pevnou strukturu a disciplínu.GYMBOSS - intervalový časovač dodá Vašemu tréninku pevnou přesně stanovenou strukturu a disciplínu, která povznese Vaše cvičení na vyšší úroveň. Toto jednoduše a intuitivně ovladatelné zařízení Vám zajistí přesné načasování Vámi rozvrhnutých cvičení a tím Vám umožní plně se soustředit na Váš trénink dosahující maximální efektivity.

Letecká společnost

adrenalinové sporty, tandemové seskoky, padák, par – Jsme sdružení zabývající se adrenalinovými sporty, tandemovými seskoky,výcvikem parašutismu. Připravujeme kurzy, nejrůznější kulturní akce, expedice a setkání pro naše členy i širokou veřejnost. Dokážeme Vám zprostředkovat neuvěřitelné zážitky.

Načítání trvalo 0.0617 sekund.