+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aerobic CL Andrea Loulová

Klíčová slova: aerobic,step aerobik,zumba,dance,zdravi,dieta

E-mail: aloulova@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ?nora 2010

Popis: Provoz sportovního klubu v České Lípě s nabídkou aerobicu, step aerobiku, dance aerobicu, free aerobicu a interval aerobicu, afro aerobiku, BODY Balance, aktivní dovolená s aerobicem, ZUM-BA dance, LADY styl, cvičení s dětmi, Dirty dancing, zdraví životní styl, víkendové pobyty se cvičením, Fit styl

Web: www.aerobic-cl.cz

Další související informace

Daila - mid-east dance ar

orient,orientální,břišní,tanec,arabic,dance,vystou – Oficiální stránky profesionální tanečnice - czech belly dancer Daila. Nabídka vystoupení, pravidelné kurzy tance v Liberci, prodej doplňků. Zajímavé články, rady a návody. Obsáhlá fotogalerie i videogalerie, kde se můžete podívat na velmi pěkné fotografie a videa. V našem internetovém obchodě můžete zakoupit mnoho doplňku - bižuterie, náušnice značky Daila či kostými a jiné věci na přání.

Zumba na Vysočině

Zumba, Fitness, Cvičení, Hrotovice, Budišov – ZUMBA - Přijďte prožít hodinu příjemné atmosféry podobající se párty do Náměště nad Oslavou, Třebíče a okolních vesnic. Zumba kombinuje latinskoamerické tance a aerobní cvičení, při němž dochází k efektivnějšímu spalování tuků a formování postavy.

Zumba

zumba, oblečení, video, tanec, cvičení, lekce – Zumba je sportovní aktivita, spočívající v kombinaci posilovacích cviků a tanečních kroků za doprovodu latinsko-americké hudby. Vysvětlíme vám, proč je právě zumba ideální pro hubnutí. Poradíme vám jaké oblečení na zumbu nosit.

Načítání trvalo 0.1762 sekund.