+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aerospinning

Klíčová slova: spinning, aerospinning, indoor, cycling, fitness

E-mail: krautova@aerospinning.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. ??jna 2011

Popis: Aerospinning je unikátní dynamický tréninkový program jízdy na stacionárním kole kombinující prvky spinningu, aerobiku a fitness. Výrazně se odlišuje od běžného indoor cyclingu provozovaného pod značkou SPINNING.

Web: www.aerospinning.eu

Další související informace

Fitnessonline.cz

Fitnessonline, praha, fitness, bsn, weider, nitrix – Sportovní výživa a doplňky nejen pro finess. Produkty firem Weider, BSN, PhD, PVL, Multipower, MuscleTech, EAS a jiné. Naleznete u nás např. proteiny, sacharidy, kloubní výživu, spalovače tuků a diety, no systémy - NITRIX, speciální doplňky a vitamíny.

Sdružení spinning aktivit

spinning, spinner, spinn, spin, indoor cycling – SpinningGuide.cz - občanské sdružení, průvodce perspektivou optimálního zdraví. Jste provozovatelem novátorské formy spinningu, dejte o sobě vědět. Napište a využijte bezplatnou presentaci našeho webu.

fitnessporadca

kulturistika, fitness, tréning, bodybuilding, sval – Nedarí sa Vám schudnúť alebo nabrať svalovú hmotu ? Vytvoríme Vám tréning alebo jedálniček presne ušitý na mieru Vašim potrebám ... Pomôžeme Vám na ceste za Vašou vysnívanou postavou ... S nami to dokážete

Načítání trvalo 0.2116 sekund.