+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AFA AČR

Klíčová slova: Military airsoft tým AFA AČR Karlovy Vary

Datum vloľení do katalogu: 28. ledna 2011

Popis: Military airsoft tým AFA AČR Karlovy Vary Tyto stránky jsou věnovány military airsoftovému týmu AFA z Karlových Varů napodobující českou armádu.

Web: afa-acr.cz

Další související informace

EXCALIBUR ARMY

Army shop, zbraně, TATRA, Praga, Military – Armyshop, prodej vojenského materiálu, výstroj, technika,polní kuchyňe, vojenské stany, maskáče, kanady, armádní obuv, vojenské spacáky, nože, nářadí a jiné dílenské vybavení.Vojenský výprodej-military bazar, Praga, TATRA, Cisterny, Jeřáby, Elektrocenrály, ND na nákladní vozy, Armádní technika a jiné.

Portál airsoft akce

airsoft, paintball, military, airsoft akce, – Informační portál pro pořádání airsoft akcí, paintball akcí a military akcí, je zde také inzerce, diskuzní fórum, lze hodnotit pořádané akce, samozřejmostí přehled týmů. Administrace registrace účastníků a správa informací, článků či aktualit a další šikovné nástroje pro organizátory akcí.

Airsoft Bunkr59

airsoft, bunkr59, airsoft frýdek-místek – Sportplex Frýdek-Místek, s.r.o., nabízí airosft bunkr. Můžete si ho pronajmout například pro firemní akci na odreagování, nebo se jen vyblbnout s přáteli. V airosft bunkru 59 ve Frýdku-Místku najdete něpětí, adrenalin a Akci! Příznivci počítačových her jako je Counter-strike si to můžou vyzkoušet na vlastní kůži.

Načítání trvalo 0.0741 sekund.