+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AFA AČR

Klíčová slova: Military airsoft tým AFA AČR Karlovy Vary

Datum vloľení do katalogu: 28. ledna 2011

Popis: Military airsoft tým AFA AČR Karlovy Vary Tyto stránky jsou věnovány military airsoftovému týmu AFA z Karlových Varů napodobující českou armádu.

Web: afa-acr.cz

Další související informace

Airsoft - airsoft shopy - airsoft zbraně

Airsoft,airsoft shopy, airsoft obchody – Airsoft - kolektivní akční sport ve kterém jde o zbraně, vojenství a disciplínu. Na těchto stránkách věnujících se airsoftu najdete popis hry, pravidla, zbraně, týmy a jejich členy, akce a tréninky jednotlivých týmů. Pokud Vás airsoft zaujal, tak neváhejte a vstupte.

Airsoft

Airsoft, airsoft shop – Internetový prodej airsoft zbraní. Dodáme airsoft zbraně, střelivo, kuličky, příslušenství, náhradní díly (Tokyo Marui, Classic Army, Toy-Jet, Guarder). Servis airsoft zbraní. Armyshop nabízí military výbavu, armádní oblečení, outdoorové vybavení.

Military Hradec

Military Hradec – Na internetovém obchodě Military Hradec si přijdou na své milovníci vojenské výstroje, vojenského oblečení a vše, co se vojenství týče. Máme svůj kamenný obchod v Hradci Králové. Na internetovém obchodě Military Hradec si přijdou na své milovníci vojenské výstroje, vojenského oblečení a vše, co se vojenství týče. Máme svůj kamenný obchod v Hradci Králové.

Načítání trvalo 0.0816 sekund.