+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aikido Vinohrady Praha

Klíčová slova: Aikido; Bojové umění;

Datum vloľení do katalogu: 13. ?ervna 2008

Popis: Klub japonského bojového umění aikido na Vinohradech v Praze (Sokol Královské Vihohrady, Riegrovy sady). Tréninky aikido probíhají 4 dny v týdnu, ráno i večer, součástí vyučování je i pravidelné cvičení se zbraněmi. Noví členové jsou vítáni během celého roku.

Web: www.aikidovinohrady.cz/

Další související informace

MALÝ DRAK - bojová umění

Bojové umění Tai ji Tai chi Shaolin Tábor – Malý drak je škola bojových umění a tradičních čínských cvičení - Tai ji, qi qong, Lam ga hung kyun - tradiční rodinné jihočínské bojové umění. Zdraví, kondice, sebeobrana. Pravidelná cvičení a semináře v Táboře a okolí.

fighter-tiger.eu - E-shop

fitness shop, sportovní potřeby, bojové sporty, MM – Vše pro bojové sporty a sportovce. V naší nabídce naleznete vše, co pro provozování bojového sportu potřebujete - od ringu přes chrániče a oblečení ze speciálních materiálů až po doplňky zdravé výživy a přípravky pro zlepšení fyzické kondice.

Sikovnedarky.cz internet

Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové př – Sikovnedarky.cz Internetový obchod s drobnou elektronikou a dárkovým zbožím.Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové předměty,chovatelské potřeby,auto-moto,sikovnedarky.Sikovnedarky.cz internetový obchod s elektronikou,dárkové předměty,vánoční dárky,chovatelské potřeby,auto-moto.

Načítání trvalo 0.0602 sekund.