+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aikido Vinohrady Praha

Klíčová slova: Aikido; Bojové umění;

Datum vloľení do katalogu: 13. ?ervna 2008

Popis: Klub japonského bojového umění aikido na Vinohradech v Praze (Sokol Královské Vihohrady, Riegrovy sady). Tréninky aikido probíhají 4 dny v týdnu, ráno i večer, součástí vyučování je i pravidelné cvičení se zbraněmi. Noví členové jsou vítáni během celého roku.

Web: www.aikidovinohrady.cz/

Další související informace

Show Jana Krause online archiv

show jana krause,talk show,online,prima – Každý pátek se můžeme těšit na ironický pohled Jana Krause na aktuální dění v naší společnosti. Sledujte i vy talk show tv Prima nejen v televizi, ale i online na internetu a nenechte si ujít porci inteligentního humoru.

Online seznámení

seznamka, rande, jak sbalit holku, seznamka online – Přední česká seznamka s více než tisíci uživatelů. Naleznete zde užitečné návody jak sbalit holku a jak se seznámit s klukem, přečtete si rady pro perfektní rande a dozvíte se spoustu dalších užitečných informací z oblastí seznamování. Seznamka s vysokým stupněm ochrany vašeho soukromí, rozsáhlou uživatelskou komunitou, kde můžete využít spoustu přídavných funkcí. Nezůstávejte o samotě, seznamte se na Jiskření.cz.

Online hry

online hry, hry online, bojové hry, akčné – Na stránke www.dobrehry.sk nájdete len tie najkvalitnejšie online hry aké na internete existujú. Množstvo akčných, závodných, zábavných, zvieracích a multiplayer online hier. Môžete hrať aj rôzne 3D hry.

Načítání trvalo 0.0640 sekund.