+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Airsoft Aréna Praha

Klíčová slova: airsoft airsoft praha airsoft aréna

E-mail: hogi@airsoft-arena.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. prosince 2008

Popis: Zkuste airsoft! První airsoft aréna v Praze Letňanech v bývalém protiatomovém krytu. 1000m2 hrací plochy, efekty, ozvučení, kamerový systém. Counter Strike naživo! Pokud nebudete chtít hrát airsoft v budově, tak pro vás můžeme zorganizovat airsoft i v lese.

Web: www.airsoft-arena.cz

Další související informace

Koncerty Kylie Minogue

Kylie Minogue, Koncert, Praha, O2 Aréna – Informace a zajímavosti o koncertě Kylie Minogue v Praze v O2 Aréně, 2. 3. 2011. Aphrodite Les Folies Tour 2011 - fotky, video upoutávky, místo konání koncertu, návod na nákup vstupenek, diskusní fórum.

Chudnutie

cviky na chudnutie,chudnutie – Chudnutie - návody a rady ako sa vysporiadať s obezitou - nadváhou a ako najľahšie schudnúť. Efektívne cviky na vytvarovanie postavy a zníženie hmotnosti. Účinné cviky na brucho, zadok, ramená a chrbát..

Aréna národů online

aréna národů,prima,online,ke shlédnutí – Osm národních týmů se pouští do zápolení v humorně laděných disciplínách. Dokonalá atmosféra je podladěna originálními kulisami a kostýmy. Ke slovu přijde však i býčí aréna, do níž se jen postavit si žádá spoustu odvahy.

Načítání trvalo 0.0554 sekund.