+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Airsoft Aréna Praha

Klíčová slova: airsoft airsoft praha airsoft aréna

E-mail: hogi@airsoft-arena.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. prosince 2008

Popis: Zkuste airsoft! První airsoft aréna v Praze Letňanech v bývalém protiatomovém krytu. 1000m2 hrací plochy, efekty, ozvučení, kamerový systém. Counter Strike naživo! Pokud nebudete chtít hrát airsoft v budově, tak pro vás můžeme zorganizovat airsoft i v lese.

Web: www.airsoft-arena.cz

Další související informace

Home Credit kalkulačka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – V nesnázích potřebujete peníze především rychle. Schválení žádosti o půjčku proto trvá jen několik minut. Home Credit je jednou z mále společností která vyřizuje půjčky ihned. Peníze z půjčky budete mít k dispozici do 5 dnů. Půjčit si můžete libovolnou částku od 10.000 do 150.000 korun. Dobu splatnosti si samozřejmě volíte také vy.

Expressport

sport, lyže, běžky, sjezdové, boty, vázání, kola – Prodej sportovních potřeb. Lyže, běžky, kola, sjezdové a běžecké boty, hole, helmy, vosky, sportovní oblečení, batohy, tašky, doplňky. Především značky Fischer, Nordica, Salomon, Axon, Toko, Leader Fox, Rock Machine, Acstar, Shimano, Sigma, Ked.

Aréna národů online

aréna národů,online,prima,ke shlédnutí – V soutěžním pořadu aréna národů nejde ani tak o vítězství, jako o pořádnou porci zábavy v netypických disciplínách. Humorné laděné zápolení osmi národů světa je podrženo povedenými kostýmy a dekoracemi.

Načítání trvalo 0.0910 sekund.