+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Airsoft Praha

Klíčová slova: Airsoft, Praha, Střelba, Kuličkovka, Zbraně

E-mail: info@airsoftpraha.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. kv?tna 2011

Popis: Připravujeme mnoho zajímavých sportovních airsoftových akcí s vlastním originálním scénářem. Můžete znovu zažít studenou válku, bitvu v Ardenách nebo imaginární postkatastrofické příběhy. Připravujeme mnoho zajímavých sportovních airsoftových akcí s vlastním originálním scénářem. Můžete znovu zažít studenou válku, bitvu v Ardenách nebo imaginární postkatastrofické příběhy.

Web: airsoftpraha.cz

Další související informace

SGC AirSoft team Písek

Airsoft, Zbraně, Military, Forum, Galerie, Členové – Airsoftový tým z Písku, Airsoft, Recenze, členové, zbraně, military, forum, galerie, Pušky, Pistole, ýmy, Odkazy, Přijímáme nové členy z okolí Písku, Nábor, Napište nám Fotografie z Akcí a mnoho dalšího

Vše o airsoftu

airsoft, soft, bb, AEG, bunkr – Web kompletně zaměřený na airsoft, potřebné rady, tipy, triky a mnoho dalšího. Pokud nevíte, co to ten airsoft je, pojďte se podívat. Jedná se o adrenalinový sport hraný hlavně v lesích, napodobování military apod.

Airsoft Bunkr59

airsoft, bunkr59, airsoft frýdek-místek – Sportplex Frýdek-Místek, s.r.o., nabízí airosft bunkr. Můžete si ho pronajmout například pro firemní akci na odreagování, nebo se jen vyblbnout s přáteli. V airosft bunkru 59 ve Frýdku-Místku najdete něpětí, adrenalin a Akci! Příznivci počítačových her jako je Counter-strike si to můžou vyzkoušet na vlastní kůži.

Načítání trvalo 0.0561 sekund.