+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Airsoftový kroužek pro děti

Klíčová slova: airsoft kroužek, airsoftový kroužek

E-mail: mspam@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. ledna 2013

Popis: Airsoftový kroužek pro děti z východních čech je určen pro kluky i holky od 10 let a je jedno jestli mají s airsoftem zkušenosti nebo ne. Na prograu jsou akce s kroužky z okolí, pochoďáky, vícedenní tréninky, teorie i výlety.

Web: airsoft-krouzek-sgc.kx.cz

Další související informace

Myslivecký kroužek

myslivost, příroda, kroužek, dolní dobrouč – Kroužek pro děti a mládež se zájmem o přírodu a myslivost, založený v roce 2008 v obci Dolní Dobrouč. Užitečné informace nejen pro členy kroužku a jejich rodiče, ale i pro ostatní návštěvníky lesa. Fotogalerie, články o uskutečněných akcích...

Show Jana Krause online archiv

show jana krause,talk show,online,prima – Každý pátek se můžeme těšit na ironický pohled Jana Krause na aktuální dění v naší společnosti. Sledujte i vy talk show tv Prima nejen v televizi, ale i online na internetu a nenechte si ujít porci inteligentního humoru.

Army-store.net

army, outdoor, airsoft – Hledáte kvalitní vojenskou výstroj, vybavení pro airsoft nebo spolehlivé outdoorové potřeby pro pobyt a přežití v přírodě? Army-store.net nabízí široký sortiment tohoto zboží od předních českých a světových výrobců.

Načítání trvalo 0.0802 sekund.