+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AKADEMIE TAIJI SHAOLIN

Klíčová slova: taiji-brno, taiji kurzy, shaolin kungfu, wushu

E-mail: sob@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ?nora 2012

Popis: Výuka Taiji a Shaolin kunfu (wushu).Taiji kurzy v Brně po celý rok pod dohledem zkušených instruktorů na wushu. Cvičení je vhodné pro děti i dospělé. Taiji je zdravotní cvičení, které pomáhá v boji s civilizačnimi chorobami.

Web: taijikungfu.webnode.cz/

Další související informace

Agentura Parole

jazykové kurzy, překlady a tlumočení, pomaturitní – V nabídce máme veřejné kurzy, firemní jazykové kurzy, překlady a tlumočení. Provádíme expresní překlady do všech evropských jazyků. U nás můžete nastoupit na pomaturitní studium. Aktuální kurzy a studijní obory na WWW.

Kurzy vaření

Kurzy vaření, kuchařské kurzy, Kurzy vaření Praha, – Jakmile absolvujete kurzy vaření pod vedením zkušeného šéfkuchaře Martina Kincla, uvaříte téměř cokoliv. Jeho kurzy vaření jsou také skvělým dárkem, který určitě udělá radost vašim kamarádům nebo přátelům. Kuchařské kurzy Martina Kincla vás určitě nezklamou.

AAAVALUTY

směnárna, kurzy, valuty, online kurzy, kurzy měn – Síť směnáren po České republice. Zabýváme se směnárenskou činností a prodejem dálničních známek. Denně nabízíme aktuální kurzy měn. Výhodné VIP kurzy pro stále zákazníky. 17 poboček po celé České republice.

Načítání trvalo 0.0707 sekund.