+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AKADEMIE TAIJI SHAOLIN

Klíčová slova: taiji-brno, taiji kurzy, shaolin kungfu, wushu

E-mail: sob@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ?nora 2012

Popis: Výuka Taiji a Shaolin kunfu (wushu).Taiji kurzy v Brně po celý rok pod dohledem zkušených instruktorů na wushu. Cvičení je vhodné pro děti i dospělé. Taiji je zdravotní cvičení, které pomáhá v boji s civilizačnimi chorobami.

Web: taijikungfu.webnode.cz/

Další související informace

Jazyková škola, jazykové

Jazyková škola, jazykové kurzy, výuka angličtiny, – Jazyková škola v Pardubicích nabízí jazykové kurzy, doučování, pomaturitní studium, firemní jazykové kurzy, individuální výuku. Výuka angličtiny, němčiny, španělštiny a francouzštiny je certifikována dle ISO.

Škola astrologie Olomouc

horoskop, astrologie, astrologické kurzy, poradna – Mgr. Zden?k Myslikovjan - poskytuji astrologické poradenství, psychologické poradenství, poradenství p?es Skype, písemné vypracování horoskopu, od roku 2000 d?láme spolu s manželkou kurzy astrologie v Olomouci

Výtvarná dílna kajjka

výtvarné kurzy, dovolená, šperky – Pořádání výtvarných kurzů a kreativních pobytů. Výtvarná činnost - malování na sklo, hedvábí, textil, výroba šperků, košíkářství, drátování a mnoho dalších. Kreativní dovolená s hlídáním dětí. Kurzy na přání pro organizace i skupiny soukromých osob.

Načítání trvalo 0.0798 sekund.