+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ALFA-PROJ

Klíčová slova: pistole, pušky, vzduchovky, flobertky, karabiny

E-mail: prodejna@alfa-proj.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ?nora 2008

Popis: ALFA-PROJ - český výrobce zbraní. On line prodej. Dodáváme revolvery, pistole, flobertky, karabiny, plynovky, vzduchovky, střenky, pouzdra, optiku, předpažbí, pažby, pouta atd. Výhradní zastoupení UMAREX pro ČR. Více na www.alfa-proj.cz.

Web: www.alfa-proj.cz

Další související informace

Lovecké potřeby - Zbraně

zbraně,střelivo,pistole,revolvery,maorážky,kulovni – Zbraně a střelivo Frýbort nabízí veškeré lovecké potřeby pro myslivost a sport, jako je oblečení, obuv, pouzdra na zbraně, nože, teleskopické obušky, terče, dalekohledy, baterky a dárkové předměty. Zajišťujeme zbraně značek Chapuis Armes, Glock, Finn Classic, Yldiz, Bajkal a další. Dále nabízíme střelivo Sellier Belot, RWS, Norma, Sako, Remington, Federal, GB, NSI, Barnaul, MFS, CCI. Pro tyto zbraně také nabýzíme montáže, puškohledy Swarovski, Meopta, Zeiss, Kahles, mířidla Truglo, číštění Bore Snake. Zabývame se také prodejem zbraní od 18 let a to jsou vzduchovky ČZ Uherský Brod, Gamo, Hatsan, plynovky, flobertky, luky, kuše, praky, airsoft, paralyzéry a pepřové spreje.

Pilates M yoga Liberec

pilates, yoga, cvičení, reformer, Míša Nováková, – Cvičení pilates a yogy v Liberci. Certifikovaný pilates instruktor Míša Nováková Vás vítá v novém studiu pilates M yoga. Nabízíme cvičení na stroji reformer. Cvičení pro harmonii těla i ducha. Přijďte si zacvičit.

Tyče na pole dance

tyče, na, pole, dance, xsport, xpole, xpert, grip – Nový pole dance eshop s tyčemi na pole dance a dalším příslušenstvím a doplňky. Prodáváme pouze kvalitní a prověřené produkty jako například tyče od XPOLE a další produkty prodávané speciálně na pole dance.

Načítání trvalo 0.0713 sekund.