+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Alice Janstová - tanec

Klíčová slova: orientální,tanec, břišní, bollywood, tribal, dance

E-mail: ino@utancovatse.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ?ervna 2010

Popis: Alice Janstová - Orientální břišní tance, tribal, bollywood - kurzy v Praze, zrcadlové taneční sály. Individuální přístup a precizní vysvětlení jednotlivých prvků. Ukázkové lekce zdarma. Lektorky: Alice Janstová, Tereza Štojdlová Kollárova 6, Praha 8, Karlín, blízko Florence ORIENTÁLNÍ BŘIŠNÍ TANCE PRO VĚČNÉ ZAČÁTEČNICE TRIBAL DANCE - American Tribal Style, Tribal Fusion, Perský tanec TANCE ORIENTU A INDICKÝ BOLLYWOODSKÝ TANEC REHABILITAČNÍ ORIENTÁLNÍ BŘIŠNÍ TANCE - důraz na zdravotní účinky

Web: www.utancovatse.cz

Další související informace

Kolečkové brusle

kolečkové brusle – Kolečkové brusle se v ČR staly za poslední léta velmi populární. Jejich obliba prudce vzrostla jak u žen, tak i mužů. K provozování v současnosti velmi populárního in-line skatingu je velmi důležité vybrat správné vybavení.

TJ Bystrc

TJ Bystrc - sport pr ovšechny – TJ Bystrc nabízí cvičení a sport pro dětské i dospělé zájemce o zdravý a aktivní život. Vycházíme z dlouholeté tradice, ale současně aplikujeme v hodinách nejnovější trendy. TJ Bystrc, to je možnost sportu pro všechny.

Tyče na pole dance

tyče, na, pole, dance, xsport, xpole, xpert, grip – Nový pole dance eshop s tyčemi na pole dance a dalším příslušenstvím a doplňky. Prodáváme pouze kvalitní a prověřené produkty jako například tyče od XPOLE a další produkty prodávané speciálně na pole dance.

Načítání trvalo 0.0482 sekund.