+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Alžběta Rennerová

Klíčová slova: osobní fitness trenér, Alžběta Rennerová

E-mail: info@fitstudio-alzbeta.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. b?ezna 2009

Popis: Osobní fitness trenér Alžběta Rennerová s mnoha zkušenostmi s trénováním špičkových sportovců (fotbalisté, hráči české a slovenské extraligy, hráči NHL) pro sportovní týmy, sportovce i ostatní zájemce o fitness.

Web: www.fitstudio-alzbeta.cz/alzbeta-rennerova.php

Další související informace

Osobní trenér fitness

trenér, osobní trenér, osobní trenér fitness, – Osobní trenér fitness Praha s vámi řeší problémy s bolestí zad, rehabilitací a sportovním tréninkem. Váš osobní trenér fitness má připraveny fitness programy pro ženy v těhotenství, seniory, rehabilitaci, snižování váhy, sportovní trénink a řadu dalších.

L-karnitin

Nutrend, Dymatize, Muscletech, Aminostar, Fitness – Eshop pro kulturistiku a fitness, který nabízí převážně spalovače tuků a karnitin od známých výrobců jako Nutrend, Dymatize, Muscletech, Aminostar a dalších. Tak neváhejte a navštivte náš e-shop ještě dnes.

Cvičenie

cviky, šport, sport, fitness – Táto stránka je venovaná hlavne tým, ktorí nie sú spokojní so svojou súčasnou postavou. Pre tých, ktorí sa s tým rozhodli niečo spraviť a chcú k tomu využiť cvičenie, ale veľa toho o cvičení nevedia.

Načítání trvalo 2.8464 sekund.