+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Alžběta Rennerová

Klíčová slova: osobní fitness trenér, Alžběta Rennerová

E-mail: info@fitstudio-alzbeta.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. b?ezna 2009

Popis: Osobní fitness trenér Alžběta Rennerová s mnoha zkušenostmi s trénováním špičkových sportovců (fotbalisté, hráči české a slovenské extraligy, hráči NHL) pro sportovní týmy, sportovce i ostatní zájemce o fitness.

Web: www.fitstudio-alzbeta.cz/alzbeta-rennerova.php

Další související informace

Osobní trenér fitness

osobní trenér fitness – Jako zkušený soukromý osobní trenér a poradce natural fitness, kulturistiky, přirozené stravy a přírodního léčení. Nabízím pomoc a radu všem, kteří potřebují zhubnout a posílit fyzičku. Poskytuji pomoc a radu všem, kteří se chtějí vrátit zpět do života plného zdraví, síly, krásy, radosti, štěstí a spokojenosti.

Osobni trenér fitness

trenér, fitness, osobní trenér fitness – • Osobní tréninkové hodiny • Sestavování individuálních tréninkových plánuů • Sestavování individuálních stravovacích plánů • Redukce tělesného tuku • Nabírání svalové hmoty • Tvarování postavy a rizikových partií, rýsování, hubnutí

Timetosport

športové oblečenie, fitness oblečenie, tančné oble – Internetový predaj štýlového športového oblečenia pre mužov, ženy aj deti, vhodného na fitness, zumbu, jumping, hip-hop, street dance aerobic, tanec a podobne. Kvalitné športové a tanečné oblečenie značky 2skin, feel joy a iné, vhodné na fitness, zumbu, aerobic, street dance, tanec a iné aktivity.

Načítání trvalo 0.0563 sekund.