+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Alžběta Rennerová

Klíčová slova: osobní fitness trenér, Alžběta Rennerová

E-mail: info@fitstudio-alzbeta.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. b?ezna 2009

Popis: Osobní fitness trenér Alžběta Rennerová s mnoha zkušenostmi s trénováním špičkových sportovců (fotbalisté, hráči české a slovenské extraligy, hráči NHL) pro sportovní týmy, sportovce i ostatní zájemce o fitness.

Web: www.fitstudio-alzbeta.cz/alzbeta-rennerova.php

Další související informace

Osobni trenér fitness

trenér, fitness, osobní trenér fitness – • Osobní tréninkové hodiny • Sestavování individuálních tréninkových plánuů • Sestavování individuálních stravovacích plánů • Redukce tělesného tuku • Nabírání svalové hmoty • Tvarování postavy a rizikových partií, rýsování, hubnutí

Dodávky Praha

Dodávky Praha, mikrobusy Praha, osobní auta Praha – Dodávky Praha: mikrobusy, osobní auta, přívěsné vozíky, dodávky Praha. Pronajímáme : mikrobusy, osobní auta, přívěsné vozíky, dodávky ( krátkodobé i dlouhodobé pronájmy ). Výhodný pronájem dodávek a užitkových vozů značky Ford. Ke všem dodávkám je v případě Vašeho zájmu možné poskytnout i GPS navigaci.

Osobní fitness trenér

Osobní fitness trenér Praha, Výživový poradce – Pokud hledáte fitness trenéra, který Vám pomůže shodit nadbytečná kila, zformuje postavu, dostane do kondice, zvýší sebevědomí, tak jste tu správně. Jmenuji se Štěpán Vaňous a dle vašich možností a cílových požadavků, Vám sestavím trénink ušitý na míru. Pomohu Vám v kompletní oblasti fitness. S mojí pomocí brzy dosáhnete Vašeho cíle.

Načítání trvalo 0.0797 sekund.