+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Anassa Kypr Hotel

Klíčová slova: Anassa Kypr Hotel, Kypr, hotel, apartmány

E-mail: anassa-cz@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. srpna 2011

Popis: Pětihvězdičkový hotel na ostrově Kypr vám zpříjemní dovolenou jen jak to jde. V Anasse se budete cítit jako v zámku. Pracovníci hotelu se o vás postarají, abyste se do luxusního hozelu Anesse vraceli každý rok.

Web: www.anassa.cz/

Další související informace

Hotel u Brány

hotel, ubytovani , restaurace, praha – V nejznámější historické uličce Prahy, která vede malebnou cestou k Pražskému hradu se nachází náš HOTEL U BRÁNY. Ubytování poskytujeme ve dvoulůžkových a čtyřlůžkových apartmánech, včetně wellness zařízení a dalších služeb.

Hotel Praha 8

hotel, praha 8,hotelu,hotelích,hotely, v praze – Stylový luxusní hotel v Praze 8 v blízkosti dálnice D8(Praha,Teplice),výstaviště PVA Letňany,Incheba Holešovice.Vhodné ubytování pro firmy - psací stůl,židle,trezor,WiFi,luxusní ložní prádlo.Hotel Praha 8 je vhodný pro romantický víkend v Praze.

Maximus Resort

Maximus Resort, hotel, ubytovani – Hotel Maximus Resort je umístěn v lokalitě Brněnské přehrady na hranici přírodního parku Podkomorské lesy, který je nejrozsáhlejším přírodním komplexem na území města Brna. Přijeďte strávit pohodovou dovolenou a odpočiňte si od všech starostí všedního dne. U nás se budete mít jako v bavlnce.

Načítání trvalo 0.0904 sekund.