+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Anassa Kypr Hotel

Klíčová slova: Anassa Kypr Hotel, Kypr, hotel, apartmány

E-mail: anassa-cz@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. srpna 2011

Popis: Pětihvězdičkový hotel na ostrově Kypr vám zpříjemní dovolenou jen jak to jde. V Anasse se budete cítit jako v zámku. Pracovníci hotelu se o vás postarají, abyste se do luxusního hozelu Anesse vraceli každý rok.

Web: www.anassa.cz/

Další související informace

Hotel Pod Jedlovým vrchem

Hotel Pod Jedlovým vrchem, hotel, ubytovani – Hotel Pod Jedlovým vrchem vznikl v roce 2004 rekonstrukcí přilehlého divadelního sálu hostince U Tygra. Nyní mají hosté k dispozici restauraci s 80 místy u stolu, nekuřáckou jídelnu, nebo salonek, dále zahradní restauraci s řadou specialit, či parkoviště přímo v objektu. Hotel Pod Jedlovým vrchem pojme 25 hostů s možností až čtyř přistýlek. Jeden pokoj je přizpůsoben tělesně postiženým. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením i televizorem s příjmem satelitních programů. Přímo z hotelového křídla vstup do restaurace.

Hotel Sv. Hubert

ubytování, hotel, Krušné hory, Boží Dar – Hotel Svatý Hubert najdete přímo v centru krušnohorského městečka Boží Dar. K ubytování slouží stylově zařízené 2 - 4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV a WiFi. Součástí hotelu je také restaurace,

Le Touessrok Mauricius

Le Touessrok Mauricius, hotel, vily, apartmány – Luxusní hotel určený hlavně pro hráče golfu. Nabízí totiž 18-ti jamkové hřiště, pro hosty hotelu je zdarma. Pětihvězdičkový rezort nabízí ubytování v apartmánech, vilách na pláži, nebo menších pokojích.

Načítání trvalo 0.0647 sekund.