+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Area52 Paintball Milovice

Klíčová slova: paintball paintball milovice paintballové hřiště

E-mail: info@hrajpaintball.com

Datum vloľení do katalogu: 15. b?ezna 2008

Popis: Unikátní paintballové hřiště na opuštěné sovětské základně. Bojiště je tvořeno budovami, zákopy, bunkry, umělými překážkami a lesním terénem. Vše je dokonale a bezepčně upraveno pro paintball a nic vám nebude kazit zážitek ze hry.

Web: www.area52.cz

Další související informace

Golfcourses.cz

golf, golfový klub, jamka, birdie, golfova hriste – Komplexní přehled o aktuálním dění v golfových klubech a jejich hřištích na jednom místě! Mimo to jsou na stránkách hřišť jejich recenze, mapy příjezdu, herní rozbory jednotlivých jamek, sekce jak na golf, fotogalerie a další.

Expressport

sport, lyže, běžky, sjezdové, boty, vázání, kola – Prodej sportovních potřeb. Lyže, běžky, kola, sjezdové a běžecké boty, hole, helmy, vosky, sportovní oblečení, batohy, tašky, doplňky. Především značky Fischer, Nordica, Salomon, Axon, Toko, Leader Fox, Rock Machine, Acstar, Shimano, Sigma, Ked.

HolidayGolf

golfové zájezdy, golfová hřiště – Golfové zájezdy do celého světa. V naší nabídce najdete golfové pobyty pro každého golfistu, od evropských hřišť v Maďarsku, rakousku, Slovinsku nebo Itálie, po exotické golfové lokality Maledivy, Kubu nebo Dominikánsko republiku. Součástí jsou také informace o lokalitách a hotelech, jejich recenze a doporučení pro cestovatele.

Načítání trvalo -97.65 sekund.