+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Area52 Paintball Milovice

Klíčová slova: paintball paintball milovice paintballové hřiště

E-mail: info@hrajpaintball.com

Datum vloľení do katalogu: 15. b?ezna 2008

Popis: Unikátní paintballové hřiště na opuštěné sovětské základně. Bojiště je tvořeno budovami, zákopy, bunkry, umělými překážkami a lesním terénem. Vše je dokonale a bezepčně upraveno pro paintball a nic vám nebude kazit zážitek ze hry.

Web: www.area52.cz

Další související informace

MY TOUR GOLF - vše o golf

golf ubytování hřiště trenér cvičitel počasí zpráv – Na golfovém servreru www.mytour.cz naleznete nejpodrobnější zprávy z golfu, seznam golfových hřišť, drivingů i indoorů, ubytování na golf, počasí na golf, seznam trenérů a cvičitelů golfu, výpočet HCP a mnohé další důležité informace ze světa golfu.

Brumbambule

hřiště Praha 9, hernička, dětský koutek, hernička – Dětské hřiště pod střechou Brumbambule Praha 9 nabízí vyžití dětem do 15 let. Hernička s občerstvením, dětské atrakce, dětský koutek, kroužky, oslavy a mnoho zábavy. Hřiště má mnoho skvělých atrakcí, na kterých se děti dlouho zabaví. Především je to velká prolézací zóna, která má 3 patra (600m2). Dále je tu malé fotbalové hřiště, trampolína, oblíbený bazének s plastovými kuličkami a sedm skluzavek (děti 3-15 let).

Hřiště a sety pro děti

zahradní hřiště, hřiště na zahradu, dětská hřiště, – Nabízíme hřiště pro děti na vaši zahradu. V nabídce máme jak kompletní sestavy, tak sady k montování hřišť z vlastního dřeva. K hřištím lze dokoupit další moduly a rozšířit je tak. Dále nabízíme dětské skluzavky, zahradní houpačky nebo pískoviště. Vaše děti se už nikdy nebudou na zahradě nudit.

Načítání trvalo 0.0642 sekund.