+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Area52 Paintball Milovice

Klíčová slova: paintball paintball milovice paintballové hřiště

E-mail: info@hrajpaintball.com

Datum vloľení do katalogu: 15. b?ezna 2008

Popis: Unikátní paintballové hřiště na opuštěné sovětské základně. Bojiště je tvořeno budovami, zákopy, bunkry, umělými překážkami a lesním terénem. Vše je dokonale a bezepčně upraveno pro paintball a nic vám nebude kazit zážitek ze hry.

Web: www.area52.cz

Další související informace

MY TOUR GOLF - vše o golf

golf ubytování hřiště trenér cvičitel počasí zpráv – Na golfovém servreru www.mytour.cz naleznete nejpodrobnější zprávy z golfu, seznam golfových hřišť, drivingů i indoorů, ubytování na golf, počasí na golf, seznam trenérů a cvičitelů golfu, výpočet HCP a mnohé další důležité informace ze světa golfu.

HolidayGolf

golfové zájezdy, golfová hřiště – Golfové zájezdy do celého světa. V naší nabídce najdete golfové pobyty pro každého golfistu, od evropských hřišť v Maďarsku, rakousku, Slovinsku nebo Itálie, po exotické golfové lokality Maledivy, Kubu nebo Dominikánsko republiku. Součástí jsou také informace o lokalitách a hotelech, jejich recenze a doporučení pro cestovatele.

Golfové tábory

golfové tábory, golfové prázdniny, golfové hřiště – Pro Vás i Vaše blízké jsme připravili výhodné varianty týdenních prázdninových kurzů v Golf & Ski Resort Kořenec u Boskovic. Vychutnejte si golf v srdci přírodního parku, v bezprostřední blízkosti Moravského krasu a propasti Macocha.

Načítání trvalo 2.3729 sekund.