+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Atletické MS 2009

Klíčová slova: atletika,2009,berlín,ms

Datum vloľení do katalogu: 4. prosince 2009

Popis: Informace o mistrovství světa v atletice 2009 v Berlíně. Výsledky, medailisté ve všech disciplinách, umístění všech českých atletů, zajímavosti z mistrovství světa, informace o českých medailích na uplynulých atletických MS.

Web: ms-atletika-2009.czweb.org/

Další související informace

Valašská laťka

atletika,sport,fotografie,informace. – Stránky atletických hakových závodů ve skoku vysokém, informace k Valašsku. Fotografie. Valašský nezávislý informační server. On-line registrace a správa domén, e-mail s evropskou koncovkou eu volně k dispozici.

Squash Praha - Squashové

squash praha, v, praze, squashi, squashové centrum – Hledáte dobré squash centrum, kde si budete moci zahrát svůj oblíbený sport? Nabízíme výběr z těch nejlepších squash center v Praze.Squash je volnočasová aktivita, která Vám pomůže k vylepšení fyzické i psychické kondice. Vyberte si u nás centrum, které je Vám nejblíže.

Insanity

insanity, hubnutí, zhubnout,p90x, cviky, do plavek – Unikátní cvičební plán, který vám během krátké doby pomůže zhubnout, to je Insanity. Diskuze, rady, tipy, proč tento plán, jak začít a mnoho dalšího se dočtete na prvním českém webu věnovaném plánu, který vám zaručeně pomůže zhubnout.

Načítání trvalo 0.0711 sekund.