+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Badminton club RSC Brno

Klíčová slova: badminton klub oddíl brno trénink trenér pravidla

E-mail: jelinek_martin@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. dubna 2009

Popis: Stránky brněnského badmintonového klubu RSC Brno. Aktuality převážně z dění v klubu, informace o klubu, výsledky soutěží, fotogalerie, videogalerie, amatérský a hobby badminton, badmintonové odkazy, diskuze, fórum.

Web: www.bcrsc.cz

Další související informace

Plavání dětí brno

plavání dětí brno – Plavani kojenců, batolat a dětí přeškolního věku s možností využití wellness programu ( parní a finská sauna, vířivka - whirpool . Plaveme v nově otevřeném wellnees v Brně modřicích. Plaveme pod vedením zkušených instruktorek.

hodinový manžel brno

hodinový manžel, hodinovýmanžel brno – Hodinový manžel Brno - manuální práce ve vašem bytě, domě, kanceláři, zahradě. zednické práce, instalatérské práce, zahradní práce, montážnické práce. Pozáruční servis euro oken, výroba stolařských výrobků.

Penzion Brno v Brně

Penzion Brno ,ubytování v Brně ,ubytovani,Brno, – Penzion Brno nabízí příjemné ubytování v reprezentativní čtvrti blízko centra nad areálem brněnského výstaviště BVV. Je umístěn mezi vilami a zahradami, což hosté ocení zejména v letní sezóně, kdy mohou využívat solárně vyhřívaný zahradní bazén a venkovní posezení.Pokud hosté přijedou vlastním autem, mohou zaparkovat přímo v zahradě před penzionem. Naši i zahraniční hosté v penzionu kladně hodnotí zejména čistotu, bohatou snídani a ochotu personálu!

Načítání trvalo 0.0874 sekund.