+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Badminton club RSC Brno

Klíčová slova: badminton klub oddíl brno trénink trenér pravidla

E-mail: jelinek_martin@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. dubna 2009

Popis: Stránky brněnského badmintonového klubu RSC Brno. Aktuality převážně z dění v klubu, informace o klubu, výsledky soutěží, fotogalerie, videogalerie, amatérský a hobby badminton, badmintonové odkazy, diskuze, fórum.

Web: www.bcrsc.cz

Další související informace

Privátní psycholog

psycholog, psychologie, Praha, Brno – Psychologická praxe Mgr. Miroslava Tomečka pomáhá řešit osobní problémy jednotlivců, zabývá se hodnocením zaměstnanců, jejich začleněním do týmu, či zvýšením jejich výkonnosti. Zaměřuje se rovněž na vzdělávací zařízení a úzce s nimi spolupracuje.

Svatební fotograf Brno

Ladislav Skalka fotograf, Svatební fotograf Brno – Vysoce profesionální fotografie plné emocí, citu a nezaměnitelné atmosféry rodinných událostí, jako jsou například svatby nebo i obyčejné dny dětí, které skrývají jedinečné a jinak pomíjivé kouzlo nevšednosti.

S Fitness Pardubice

fitness, pardubice, fitcentrum, funkční trénink – S-Fitness Pardubice nabízí profesionální služby osobního trenéra s 20-ti lety zkušeností, v příjemném prostředí privátního fitness centra. Garantujeme individuální přístup, funkční tréninky, cvičební programy pro každého, výživové doplňky i masáže.

Načítání trvalo 3.6270 sekund.