+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Basketbal - proBasket.cz

Klíčová slova: basketbal mattoni nhl nba soutěže výsledky

E-mail: marketing@sport-journal.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ??jna 2009

Popis: Jsi fandou zámořské NBA? Jsi velkým fanouškem Euroligy? Nebo se snad zajímáš o španělskou ACB ligu? Tak jsi na správné adrese! Probasket.cz však nenabízí nejen to. Česká basketbalová jednička dále přináší zpravodajství ze slovenské extraligy, Adriatické lize či polské nejvyšší soutěži. Jako jediní neopomíjíme mládežnický basketbal, jenž má u nás velké zastoupení. Nescházejí ani pravidelné rozhovory s hráči jak Mattoni NBL, tak ligy našich východních sousedů. Patřičným lákadlem jsou také soutěže o hodnotné ceny. Neváhejte a zavítejte na probasket.cz.

Web: probasket.cz/

Další související informace

nhlpro.cz - svět NHL

nhl hokej kanadsko-americká liga soutěž výsledky – Nejčerstvější informace z NHL spolu s nepřeberným množstvím rubrik a statistik - to je hokejový portál nhlpro.cz. Nechybí přehled českých zástupců v nejlepší hokejové lize světa, přestupové spekulace nebo přehled o historii NHL.

SMS soutěž o ceny

sms soutěž, sms výhra, soutěže za sms, soutěž, sms – Vyhrajte některou z našich skvělých cen v SMS soutěži. Hodnotné ceny jako iPhone, mobily, notebooky a další mohou být Vaše už za jedinou SMS! Pošlete SMS a ihned se dozvíte zda vyhráváte případně jak daleko jste od výhry.

Soutěže o ceny na interne

soutěže o ceny na internetu, internetové soutěže – SMSBAR.cz - to jsou internetové souteže o ceny za zaslání jediné sms! Zašlete sms, zjistěte Vaše pořadí a soutěžte o atraktivní ceny na internetu ještě dnes! Výherní sms a výhry za jednu smsku - to je SMSBAR.cz.

Načítání trvalo 0.0887 sekund.