+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Basketbal - proBasket.cz

Klíčová slova: basketbal mattoni nhl nba soutěže výsledky

E-mail: marketing@sport-journal.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ??jna 2009

Popis: Jsi fandou zámořské NBA? Jsi velkým fanouškem Euroligy? Nebo se snad zajímáš o španělskou ACB ligu? Tak jsi na správné adrese! Probasket.cz však nenabízí nejen to. Česká basketbalová jednička dále přináší zpravodajství ze slovenské extraligy, Adriatické lize či polské nejvyšší soutěži. Jako jediní neopomíjíme mládežnický basketbal, jenž má u nás velké zastoupení. Nescházejí ani pravidelné rozhovory s hráči jak Mattoni NBL, tak ligy našich východních sousedů. Patřičným lákadlem jsou také soutěže o hodnotné ceny. Neváhejte a zavítejte na probasket.cz.

Web: probasket.cz/

Další související informace

I-časopis

časopis, magazín, předplatné, tisk, soutěže – Portál se zaměřením na prodej a distribuci časopisů, magazínů a dalších tiskovin, není časopis nebo magazín, o kterém bychom nevěděli. Dětské časopisy, časopisy pro ženy, časopisy zaměřené na bydlení...

Soutěže o zájezdy

Soutěže o zájezdy – Webový portál soutezeozajezdy.cz je portál, kde můžete soutěžit o nejrůznější druhy zájezdů od rekreačních po turistické! Stačí se jen zaregistrovat a už jen vyhrávejte! Webový portál soutezeozajezdy.cz je portál, kde můžete soutěžit o nejrůznější druhy zájezdů od rekreačních po turistické! Stačí se jen zaregistrovat a už jen vyhrávejte!

Výsledky

výsledky - sport - sportovní výsledky - zprávy – Je zde info o sportovních výsledcích. Sledovanými sporty jsou fotbal, tenis, baseball, basketbal, hokej, am.fotbal. Výsledky.name není ztracený čas. Je možné zde nakoupit sportovní zboží v e-shopech, nebo jen si přečíst sportovní zprávy.

Načítání trvalo 0.0673 sekund.