+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BASKETBAL LIPLT. SLIACE

Klíčová slova: basketbal,ziacky,mbk ruzomberok,liptovske sliace

E-mail: agencyhk1@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 13. srpna 2012

Popis: Basketbalové družstvo dievčat MBK Ružomberok - Liptovské Sliače. Naše družstvo je účastníkom ligovej starších minižiačok, v ktorej reprezentujeme obec Liptovské Sliače, ZŠ J.Hanulu a svetovo známy basketbalový klub MBK Ružomberok.

Web: basketsliace.webnode.sk

Další související informace

Pilates M yoga Liberec

pilates, yoga, cvičení, reformer, Míša Nováková, – Cvičení pilates a yogy v Liberci. Certifikovaný pilates instruktor Míša Nováková Vás vítá v novém studiu pilates M yoga. Nabízíme cvičení na stroji reformer. Cvičení pro harmonii těla i ducha. Přijďte si zacvičit.

Jízdní kola s tradicí

kolo, jízdní kolo, horské kolo, dětské kolo, – Prodáváme a servisujeme jízdní kola veškerého zaměření již více než 20 let. V našem sortimentu jsou kola zejména horská, crossová, trekingová, silniční, městská, cestovní a dětská včetně koloběžek a odrážedel.

Tyče na pole dance

tyče, na, pole, dance, xsport, xpole, xpert, grip – Nový pole dance eshop s tyčemi na pole dance a dalším příslušenstvím a doplňky. Prodáváme pouze kvalitní a prověřené produkty jako například tyče od XPOLE a další produkty prodávané speciálně na pole dance.

Načítání trvalo 0.1737 sekund.