+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Better Belly - břišní pás

Klíčová slova: Hubnutí na břicho, vybavení zařízení pro fitness

E-mail: prodej@bodybalantes.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. dubna 2014

Popis: Better Belly je břišní pás vytvářející infračervené záření. Stačí 4 nepřetržité týdny a 1 nebo 2 konfekční velikosti mohou být dole. Better Belly působí pomocí tepelných vln přímo na tukové buňky. Better Belly je břišní pás vytvářející infračervené záření. Stačí 4 nepřetržité týdny a 1 nebo 2 konfekční velikosti mohou být dole. Better Belly působí pomocí tepelných vln přímo na tukové buňky.

Web: www.betterbelly.cz

Další související informace

Florbalstore.cz - Florbal

Florbal, florbalové vybavení pro brankáře, florbal – Sháníte kvalitní vybavení na florbal? U nás najdete to nejlepší zboží všech značek za ceny, které Vám vyrazí dech. Nakupujte florbalové vybavení u nás a při nákupu nad 1 000 ,- Kč poštovný zaplatíme my! S námi je florbal opravdu zábava.

Pásky pro sádrokartony

pásky pro sádrokartony, pásky na sádrokartony – Straitflex Vám přináší pásky pro sádrokartony, které Vám pomohou vyřešit rohy a spoje v suché výstavbě. Jedná se o výstužné a těsnící pásky pro překrytí spojů sádrokartonových nebo sádrovláknitých desek navzájem. Využijte tento převratný materiál.

Babolatstore

babolat, tenisové rakety, vybavení pro tenis – V nabídce Babolatstore naleznete kompletní sortiment vybavení pro tenis, badminton a stolní tenis značek Babolat, Tretorn a Stiga. Tenisové rakety Babolat, badmintonové rakety, tenisová obuv, gumová obuv Trentorn nebo vybavení pro stolní tenis Stiga.

Načítání trvalo 0.0756 sekund.