+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Better Belly - břišní pás

Klíčová slova: Hubnutí na břicho, vybavení zařízení pro fitness

E-mail: prodej@bodybalantes.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. dubna 2014

Popis: Better Belly je břišní pás vytvářející infračervené záření. Stačí 4 nepřetržité týdny a 1 nebo 2 konfekční velikosti mohou být dole. Better Belly působí pomocí tepelných vln přímo na tukové buňky. Better Belly je břišní pás vytvářející infračervené záření. Stačí 4 nepřetržité týdny a 1 nebo 2 konfekční velikosti mohou být dole. Better Belly působí pomocí tepelných vln přímo na tukové buňky.

Web: www.betterbelly.cz

Další související informace

Zařízení do aut

obchod, auta, zarizeni pro auta – 12v.cz - 12 voltů - Zařízení do auta na 12 voltů a jiné zboží - vše levně. MP3 a MP4 přehrávače, FM vysílače, LED světla, Náhradní klíče a dálkový otěvíraní, OBD a OBD2 Auto diagnostické zařízení, Záliby a hračky - lock picks a nářadí, Xenonová světla

Výčepní zařízení a chlaze

chlazení na pivo,výčepní zařízení – Výčepní zařízení, chlazení na pivo, pulty, chladící pípy, kompresory, narážeče, pivní kohouty, ventily, pivní soudky pro domácí i komerční profesionální využití. Zajišťujeme prodej, půjčovnu a servis.

Cvičení na míči a cviky n

cvičení na míči, cviky na míči, hubnutí – Cvičení na míči pomáhá vytvarovat a zpevnit postavu. Cviky na míči vám také budou prospěšné při relaxaci a rehabilitaci. Při hubnutí je důležíté posilovat a zpevňovat postavu, což vám cvičení na míči umožní.

Načítání trvalo 0.0567 sekund.