+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Biofreeze

Klíčová slova: bolesti zad, při bolesti, bolesti kloubů, bolest s

E-mail: seo_optimal@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. prosince 2011

Popis: Biofreeze® je chladivý gel proti bolesti svalů kloubů a zad. Vyrábí ho americká společnost Performance Health Inc. Biofreeze® gel je světovou jedničkou mezi přípravky na místní úlevě od bolesti.Biofreeze® je chladivý gel proti bolesti svalů kloubů a zad. Vyrábí ho americká společnost Performance Health Inc. Biofreeze® gel je světovou jedničkou mezi přípravky na místní úlevě od bolesti.

Web: www.biofreeze-pro-sportovce.cz

Další související informace

Gelová kosmetika

Bolesti zad, kloubů, svalů a páteře. – Přírodní léčiva a kosmetika. Masážní gely, Bylinné masti a balzámy, Klášterní bylinné sirupy, lihové tinktůry, tabletované extrakty, Konopná kosmetika, Doplňky stravy, přípravky na bolesti zad, kloubů a svalů, regenerační přípravky na kožní problémy - EKZÉM, LUPENKU A LIŠEJE.

Masáže, reflexní terapie

Masáže, reflexní terapie, bolesti zad a hlavy – Dokáži dát do pořádku pohybové problémy, pokud tam není mechanická porucha. Účelem mé práce je především to, že musíme zjistit příčinu bolesti či problému, který se u dotyčného vyskytuje. Pak následnou komplexní léčbou tzn. doplnit prvky, vitamíny, úprava stravy, tinktury a terapií či masážemi působíme na daný problém.

Kloubní výživa - Flextor.

klouby, kloubní výživa, artróza, bolesti kloubů – Flextor je komplexní kloubní výživa. Pomáhá proti artróze, bolesti kloubů, artritidě. Obsahuje glukosamin, chondroitin, MSM, boswelii, bromelain, kolagen a vitamin C. Je určen lidem s artrózou, sportovcům a všem lidem co namáhají klouby.

Načítání trvalo 0.0517 sekund.