+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Books: Red Wings And More

Klíčová slova: Red Wings, hokej, archív, knihy

E-mail: uzak.martin@pobox.sk

Datum vloľení do katalogu: 11. z??? 2011

Popis: Slovensko-český športovo-literárny blog, zameraný najmä na prínos hokejových článkov a prezentáciu kníh, ktoré možno stiahnuť z internetu. Články sú triedené do niekoľkých kategórií, pričom sa primárne zameriavajú na zámorský hokejový klub NHL Detroit Red Wings.

Web: www.detroitredwings.blog.cz

Další související informace

Redlight zóna

redlight, showpark, show park, red light, club – Centrum vyjímečné zábavy v srdci Prahy - to je Redlight zóna. Nevíte kam zavítat, máte moře volného času, nacházíte se v centru Prahy a hlavně se chcete skvěle pobavit? Tak navštivte Redlight zónu, kde se zaručeně nudit nebudete.

Antikvariát

knihy – Internetový antikvariát nabízející knihy, brožury a časopisy všeho druhu a zaměření s přehledně strukturovaným řazením publikací dle žánrů. Od beletrie až po literaturu faktu, učebnice a odbornou literaturu. Od českých i světových autorů.

Karlovarsky fanclub energ

fanclub, hc energie, hokej, karlovy vary, kv – Oficiální fanclub hokejového klubu HC Energie Karlovy Vary. Občanské sdružení Fanclub Karlovarského hokeje. Pořádání výjezdů na zápasy pro fanoučky a členy fanclubu, půjčovna permanentních vstupenek, diskuse a fotogalerie ze zápasů.

Načítání trvalo 0.0707 sekund.