+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Books: Red Wings And More

Klíčová slova: Red Wings, hokej, archív, knihy

E-mail: uzak.martin@pobox.sk

Datum vloľení do katalogu: 11. z??? 2011

Popis: Slovensko-český športovo-literárny blog, zameraný najmä na prínos hokejových článkov a prezentáciu kníh, ktoré možno stiahnuť z internetu. Články sú triedené do niekoľkých kategórií, pričom sa primárne zameriavajú na zámorský hokejový klub NHL Detroit Red Wings.

Web: www.detroitredwings.blog.cz

Další související informace

Knihy Military

military, vojenské knihy, knihy, válečné knihy – Je známo, že historie lidstva je historií válek. Armáda vždycky využívala nejlepší, kteří se věnovali vývoji vojenské vědy, vyspělé techniky, zbraní. Znamená-li, že pokrok je zánik? Na našem blogu Military knihy.cz najdete informace o vojenských velitelích, historií I. a II. světových válek, méně známých lokálních válečných konfliktech, všechno od ručních zbraní do zbraní hromadného ničení. Ve světě bohužel stále jdou neviditelné války, ve kterých hrají hlavní role tajné služby. O všem, co se tyká špionáže můžete dozvědět z našich Military knih.

Hokejové karty, kartičky,

hokejové karty, hokejové kartičky, hokej, – Prodáváme hokejové karty, boxy a balíčky NHL. Největší nabídka jersey, patch, ale i řadových a insertních karet u nás! Hokejové balíčky NHL od výrobců Upper Deck, In the game, Panini, Topps, Pacific, Donruss a Pinnacle.

Kids Books

knihy pro deti, detske knihy, anglicke knihy, deti – Eshop s dětskými cizojazyčnými knihami určenými zejména pro bilingvní předškoláky nebo děti, které se učí cizím jazykům. Krásně ilustrované knihy děti budou chtít číst každý den a pomohou jim zdokonalit se v cizím jazyce.

Načítání trvalo 0.0958 sekund.