+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bosu Lena

Klíčová slova: cvičení bosu, bosu lena, bosu prosec, bosu skutec,

E-mail: iva.kabelacova@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 9. kv?tna 2012

Popis: Cvičení BOSU komplexně posiluje svaly celého těla, zpevňuje šlachy a vazy, zajistí lepší koordinaci pohybu, držení těla a jako každá fyzická aktivita má pozitivní vliv na kardiovaskulární systém a redukci tuku. Odměnou Vám tedy bude štíhlejší postava, pevnější tělo a pravidelné cvičení může pomoci i odstranit bolesti zad a šíjových svalů.

Web: www.bosu-lena.4fan.cz

Další související informace

Studio Balance

fyzioterapie, rehabilitace, masáže, cvičení – fyzioterapie-rehabilitace dětí a dospělých, Vojtova metoda, klasické a reflexní masáže, masáže lávovými kameny, skupinová cvičení na míčích, cvičení pro zdravá záda, cvičení pilates, cvičení pro těhotné, po porodu a pro maminky s dětmi, břišní tance pro těhotné, předporodní kurzy a výtvarná dílnička pro děti

Cvičení Blackout

cvičení blackout – Cvičení „Rozsáhlý výpadek dodávky elektrické energie na území hl. m. Prahy“ (cvičení Blackout 2014) má za cíl reálně prověřit stav připravenosti a schopnosti reakce systému krizového řízení města na tento typ krizové situace s důrazem na ochranu svých obyvatel a současně zajištění základních funkcí pro nezbytný provoz.

Načítání trvalo 0.0545 sekund.