+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Brumbambule

Klíčová slova: hřiště Praha 9, hernička, dětský koutek, hernička

E-mail: brum-bambule@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ?ervna 2013

Popis: Dětské hřiště pod střechou Brumbambule Praha 9 nabízí vyžití dětem do 15 let. Hernička s občerstvením, dětské atrakce, dětský koutek, kroužky, oslavy a mnoho zábavy. Hřiště má mnoho skvělých atrakcí, na kterých se děti dlouho zabaví. Především je to velká prolézací zóna, která má 3 patra (600m2). Dále je tu malé fotbalové hřiště, trampolína, oblíbený bazének s plastovými kuličkami a sedm skluzavek (děti 3-15 let).

Web: www.brum-bambule.cz

Další související informace

Bytový textil Praha 9

Bytový textil Praha 9, bytový textil Praha – Bytový textil Praha 9: Záclony a závěsy, rolety, japonské stěny, římské rolety i bytový textil. Bytový textil od zahraničních tak českých výrobců. Bytový textil s tradičnímy východní vzory, klasika, která překvapí kvalitou i cenou, barevné vzory, hedvábné materiály s kouzlem orientu.

Autosklo Praha 9

autosklo Praha 9, autofolie Praha 9, autosklo – Autosklo Praha 9: autofolie, autoservis, pneuservis, autoelektrika, autosklo. Máte poškozené autosklo, potřebujete jej vyměnit ? Vyměníme vám autosklo ( boční, zadní i přední poškozené autosklo ) na počkání. Zajistíme kompletní servis auta, výměnu pneumatik i doplnění jak brzdové kapaliny, tak oleje.

Školka Kašpárek

skolka, praha 9, prosek, kasparek, praze, materska – Školka Kašpárek Praha 9 - Prosek. Vaše nová, cenově dostupná školka nabízející rodinnou atmosféru i profesionální přístup lektorek. Otevřeno po celé období letních prázdnin. Otevírací doba 7:00 - 18:00 hod. Možnost večerního, nočního i víkendového hlídání dětí. Stravování zajištěno v místě školky. Rozlehlá udržovaná zahrada. Stále přijímáme děti od 3 let věku. Předškolní aktivity dle rámcového programu pro mateřské školy. Besídky, výlety zajištěny.

Načítání trvalo -96.16 sekund.