+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Brumbambule

Klíčová slova: hřiště Praha 9, hernička, dětský koutek, hernička

E-mail: brum-bambule@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ?ervna 2013

Popis: Dětské hřiště pod střechou Brumbambule Praha 9 nabízí vyžití dětem do 15 let. Hernička s občerstvením, dětské atrakce, dětský koutek, kroužky, oslavy a mnoho zábavy. Hřiště má mnoho skvělých atrakcí, na kterých se děti dlouho zabaví. Především je to velká prolézací zóna, která má 3 patra (600m2). Dále je tu malé fotbalové hřiště, trampolína, oblíbený bazének s plastovými kuličkami a sedm skluzavek (děti 3-15 let).

Web: www.brum-bambule.cz

Další související informace

Autoskla Praha 9

autoskla Praha 9, výměna autoskla Praha 9, auto – Autoskla Praha 9: prodej a výměna autoskla. Dodáváme čelní, zadní a boční autoskla na veškerá zahraniční a tuzemská vozidla jak osobní, nákladní tak i na autobusy. Výměna - montáž autoskla na vašem vozidle, možnost výměny poškozeného autoskla přímo u Vás doma, v dílně, v garáži apod.

Výtahy Praha 9

Výtahy Praha 9, nákladní výtahy Praha, výtah Praha – Výtahy Praha 9: nákladní výtahy, osobní výtahy, servis výtahů. Dodávky a montáže nových výtahů včetně projekční činnosti. Rekonstrukce a modernizace výtahů. Výtahy pro hotely, bytové jednotky, výtahy pro průmyslové objekty, nemocnice atd..

Načítání trvalo 0.0591 sekund.