+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Brumbambule

Klíčová slova: hřiště Praha 9, hernička, dětský koutek, hernička

E-mail: brum-bambule@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ?ervna 2013

Popis: Dětské hřiště pod střechou Brumbambule Praha 9 nabízí vyžití dětem do 15 let. Hernička s občerstvením, dětské atrakce, dětský koutek, kroužky, oslavy a mnoho zábavy. Hřiště má mnoho skvělých atrakcí, na kterých se děti dlouho zabaví. Především je to velká prolézací zóna, která má 3 patra (600m2). Dále je tu malé fotbalové hřiště, trampolína, oblíbený bazének s plastovými kuličkami a sedm skluzavek (děti 3-15 let).

Web: www.brum-bambule.cz

Další související informace

TOM S.T.A.N. Praha 3

Asociace TOM, dětský oddíl, ZŠ Jeseniova, Praha 3 – Webové stránky dětského turistického oddílu TOM S.T.A.N. Praha 3. Oddíl se součástí Asociace TOM. Oddíl tomíků v Praze 3 fungující při ZŠ Jeseniova. Pořádáme oddílové schůzky, výpravy a letní tábor a jiné zajímavé akce.

Hudební kavárna Café Via

kavárna, dětský koutek, hudební, hudebniny, noty, – Najdete nás v bývalém barokním kostele sv. Máří Magdaleny na Malé Straně, v sídle ČESKÉHO MUZEA HUDBY. Návštěvníkům nabízíme nekuřácké prostředí s vynikající kvalitní kávou, velkou nabídku nápojů, sladké i slané občerstvení za příznivou cenu. Součástí kavárny je obchod s hudebninami, hudebními suvenýry, velký výběr not a speciální rozsáhlá nabídka klasických LP desek. Kavárna je určena široké veřejnosti. V létě otevřená venkovní zahrádka. Děti si můžou přijít pohrát do velkého dětského koutku plného krásných hraček. Těšíme se na Vaší návštěvu!

Načítání trvalo 0.0572 sekund.