+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Brusle-shop.cz

Klíčová slova: kolečkové brusle, in-line brusle, in-line helmy

E-mail: obchod@brusle-shop.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. kv?tna 2009

Popis: Specializovaný e-shop na in-line a kolečkové brusle. Prodáváme brusle od značek Powerslide, Rollerblade, Tempish a další. U nás kromě bruslí najdete také kolečka na brusle, příslušenství a náhradní díly.

Web: www.brusle-shop.cz

Další související informace

Kolečkové brusle

kolečkové brusle – Kolečkové brusle se v ČR staly za poslední léta velmi populární. Jejich obliba prudce vzrostla jak u žen, tak i mužů. K provozování v současnosti velmi populárního in-line skatingu je velmi důležité vybrat správné vybavení.

Jízdní horská a dětská ko

Jízdní kola, dětská kola, horská kola, cyklo doplň – Prodáváme kvalitní jízdní kola od roku 1993. Specializujeme se na všechny druhy jízdních kol. Od dětských kol až po klasická horská kola. Na e-shopu si můžete objednat z našeho sortimentu jízdních kol a to rychle bez registrace.

Gymboss

Gymboss, intervalový časovač, časovač – Gymboss - intervalový časovač je užitečný pomocník, který Vám umožní docílit perfektního zorganizovaní a řízení osobního tréninku a dodá mu pevnou strukturu a disciplínu.GYMBOSS - intervalový časovač dodá Vašemu tréninku pevnou přesně stanovenou strukturu a disciplínu, která povznese Vaše cvičení na vyšší úroveň. Toto jednoduše a intuitivně ovladatelné zařízení Vám zajistí přesné načasování Vámi rozvrhnutých cvičení a tím Vám umožní plně se soustředit na Váš trénink dosahující maximální efektivity.

Načítání trvalo 0.0567 sekund.