+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Carlos Tévez : český web

Klíčová slova: Carlos Tévez, Manchester City

E-mail: fotbalistas@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 15. ledna 2011

Popis: Česko-slovenský web o fotbalistovi jménem Carlos Tévez. Informace o Tévezově profesionální klubové i reprezentační kariéře, novinky o Carlitovi a informace o jeho působení ve fotbalovém klubu Manchester City, fotogalerie.

Web: carlos-tevez.webnode.cz/

Další související informace

Lego stavebnice Mořelega

lego,duplo,stavebnice,hračky,bionicle,lego city – Specializovaná prodejna a eshop Mořelega na stavebnice Lego. V sortimentu naleznete i Lego dílky, Lego figureky a exklusivní stavebnice. Zboží v nabídce je on-line z našho skladu. Zasíláme po celé ČR i SR.

CITY HOTEL

CITY HOTEL – City Hotel Brno se nachází na Vídeňské ulici č. 183/124 a poskytuje nejlevnější ubytování v <a href="http://hotel.cz/brno/">Brně</a>. K vybavení hotelu patří restaurace, bistro, herna a dále internetový koutek se čtyřmi počítači a parkoviště s dostatečnou kapacitou parkovacích míst, které zabezpečuje kamerový systémem. Rozšířenou službou pro hosty je možnost vaření v kuchyňkách, které jsou součástí vybavení hotelu. Nedaleko CITY hotelu se nachází supermarket Futurum s pestrou nabídkou služeb a zboží.

URPÍN CITY RESIDENCE

URPÍN CITY RESIDENCE – Apartmánový dom URPÍN CITY RESIDENCE sa nachádza v centre mesta a je porovnateľný s obdobnými zariadeniami v zahraničí. Poskytuje nadštandardné ubytovanie v hotelových izbách, avšak jeho prioritou je najmä dlhodobý prenájom apartmánov s kuchynkou.

Načítání trvalo 0.0939 sekund.