+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Carlos Tévez : český web

Klíčová slova: Carlos Tévez, Manchester City

E-mail: fotbalistas@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 15. ledna 2011

Popis: Česko-slovenský web o fotbalistovi jménem Carlos Tévez. Informace o Tévezově profesionální klubové i reprezentační kariéře, novinky o Carlitovi a informace o jeho působení ve fotbalovém klubu Manchester City, fotogalerie.

Web: carlos-tevez.webnode.cz/

Další související informace

City Hotel

City Hotel – City Hotel Košice poskytuje svým návštěvníkům ubytování ve třinácti nadstandardních pokojích a dvou luxusních apartmánech. Pokoje jsou vybaveny regulovatelnou klimatizací, TV s kabelovým příjmem, vlastní sociální zařízení, bezdrátové připojení na internet, minibar, fén, trezor. V prostorách hotelu se nachází stylová restaurace s nejmodernějším technickým vybavením a klimatizací, vhodná na organizaci rodinných akcí, školení, firemních setkání, kulturních a společenských akcí. V našem hotelu Vám nabízíme zcela netradiční službu – pomocí speciálních inhalátorů Vám dáme okusit blahodárné účinky čistého kyslíku! Dostatečně okysličený mozek pracuje rychleji, výkonněji a efektivněji a to až o 40%. Hotel taktéž disponuje parkovištěm s kamerovým systémem.

Web o Manchester City FC

manchester city, citizens, carlos tevez, joe hart – První český web o anglickém fotbalovém klubu Manchester City, hrajícím nejvyšší anglickou ligu Premier League. Aktuální novinky o "Citizens", předzápasové přehledy, pozápasové hodnocení, dění v klubu, přestupové spekulace, historie klubu a mnoho dalšího.

Hotel City Centre

Hotel City Centre, ubytovani, hotel – Našim hostům nabízíme 89 atypických vkusně zařízených pokojů. Recepce poskytuje 24 hodin denně úplný sortiment služeb jako směnárnu, prodej suvenýrů, rezervace vstupenek a okružních jízd. Součástí hotelu City Centre je i herna s kostkami a barem v tropickém stylu. Možnost hlídaného parkování se nabízí za poplatek v přilehlém podzemním parkovišti.

Načítání trvalo 0.0710 sekund.