+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Carlos Tévez : český web

Klíčová slova: Carlos Tévez, Manchester City

E-mail: fotbalistas@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 15. ledna 2011

Popis: Česko-slovenský web o fotbalistovi jménem Carlos Tévez. Informace o Tévezově profesionální klubové i reprezentační kariéře, novinky o Carlitovi a informace o jeho působení ve fotbalovém klubu Manchester City, fotogalerie.

Web: carlos-tevez.webnode.cz/

Další související informace

CITY HOTEL

CITY HOTEL – City Hotel Brno se nachází na Vídeňské ulici č. 183/124 a poskytuje nejlevnější ubytování v <a href="http://hotel.cz/brno/">Brně</a>. K vybavení hotelu patří restaurace, bistro, herna a dále internetový koutek se čtyřmi počítači a parkoviště s dostatečnou kapacitou parkovacích míst, které zabezpečuje kamerový systémem. Rozšířenou službou pro hosty je možnost vaření v kuchyňkách, které jsou součástí vybavení hotelu. Nedaleko CITY hotelu se nachází supermarket Futurum s pestrou nabídkou služeb a zboží.

Hotel City Boutique v Liberci

Pytloun City Boutique, Hotel, ubytování, Liberec, – Pytloun City Boutique Hotel**** s vlastní restaurací se nachází v samém centru Liberce. Elegantně zařízené pokoje s originálním designem jsou nekuřácké a poskytují maximální pohodlí a komfort i té nejnáročnější klientele. Pytloun City Boutique Hotel**** s vlastní nekuřáckou restaurací se nachází v samém centru Liberce 100m od terminálu MHD. Luxusně zařízené pokoje s jedním z nejlepších výhledů na město Liberec a Ještědské pohoří jsou nekuřácké a poskytují maximální pohodlí a komfort i té nejnáročnější klientele. Samozřejmostí ve vybavení každého pokoje je vana se sparkling systémem, bezdrátový přístup na internet WiFi 15 Mb/s, satelitní 32&#8220; LCD TV, minibar, čajová konvice/kávovar, trezor, pracovní stůl, žehlicí potřeby, fén, budík, rádio, toaletní potřeby, denně zdarma káva a čaj.

Načítání trvalo 0.0643 sekund.