+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CCB Sport

Klíčová slova: Horská kola, trekingová kola, dětská kola, krosová

E-mail: registrace@ccbsport.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. ?ervence 2009

Popis: Nejlepší ceny na internetu se zázemím kamenné prodejny. Nabízíme široký sortiment horských kol, lyží, in-line bruslí včetně všeho vybavení, doplňků a příslušenství. Zboží si můžete objednat z pohodlí Vašeho domova nebo se stavit v naší kamenné prodejně v Praze Modřanech. Narozdíl od ostatních Vám objednané zboží přijde zkompletované a seřízené. Prodáváme jen kvalitní sportovní zboží od světoznámých značek, jako jsou například RockMachine, Scott, RollerBlade, K2, LapierreKenda, Hutchinson, Schwalbe, Ked, Alpina, Giro, Bell, Uvex,X-Bionics, X-Socks, Craft,Nordica, Lusti, Elan, Fischer, Giro a mnoha dalších. Servis, opravy a seřizování provádí proškolený personál s letitými zkušenostmi. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Web: www.ccbsport.cz

Další související informace

WGW - minigolf, realizace

stavba, minigolf, adventure golf, crazy golf, mini – Stavíme minigolfová hřiště ve špičkové kvalitě s parametry závodních hřišť. Nabízíme různé druhy minigolfových hřišť od finančně i prostorově nenáročného zahradního minigolfu až po adventure golfové hřiště.

Půjčovna lodí Lužnice

Půjčovna lodí Lužnice – Půjčovna lodí Lužnice - Odyseatour s ochotným personálem a dlouholetou vodáckou tradicí půjčování lodí na Lužnici, Vám jistě udělá radost nejen ve slunných dnech letního odpočinku na řece Lužnici.

Načítání trvalo 0.2646 sekund.