+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ceník plastových okien

Klíčová slova: Ceník plastových oken, plastová okna

E-mail: zateplovacieprace@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 28. b?ezna 2012

Popis: Plastové okna německé kvality za nejnižší ceny - celé Slovensko Firma PEMA byla založena v roce 2005 jako jedna z poboček firmy ALU-SOLID sro Dodáváme a montujeme prosklené výplně otvorů z nejmodernějších plastových profilů Salamander a hliníkových profilů Ponzio, včetně příslušenství, jako jsou vnější a vnitřní parapety, žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu.

Web: www.cennikplastovychokien.sk/

Další související informace

Plastová okna

plastová okna,eurookna,plastová okna ceník – Plastová okna, eurookna, zimní zahrady, přímo od výrobce za mírné ceny. Kompletní realizace st.výplní po celé ČR. Množstevní slevy až 42 %. Plastová okna pro bytové a panelové domy za speciální slevy. Zajišťujeme demontáž, montáž, likvidaci starých oken i stavební úpravy. Plastová okna ceník, levné ceny jsou kalkulovány na základě individuálních požadavků zákazníka. Zaměření a cenová nabídka ZDARMA . http://www.plastova-okna.org

Martin Bureš

plastová okna a dveře, RI OKNA, garážová vrata – Autorizovaný prodejce plastových oken a dveří firmy RI OKNA a garážových vrat Lomax. Dále parapety a žaluzie, vše včetně montáže. Sklenářství a rámování obrazů.

Plastové okná Bratislava

Plastová okna Bratislava, plastová okna – Plastová okna prodej v Bratislavě i po celém Slovensku za nejnižší ceny. Plastová okna z profilů KBE spojují všechny přednosti, které dnes od oken očakávame.Nesporným přínosem našich plastových oken je hospodárnost - mají dlouhou životnost, odolávají povětrnostním vlivům, jsou nenáročné na údržbu a ošetřování. Ušetříte si také práci spojenou s natíráním. Můžete si vybrat, zda chcete okno s děleným křídlem, okno s půlkruhovým nebo plochým obloukem, kruhové nebo trojúhelníkové okno. Rozmanitost tvarů dává možnost realizovat Vaše individuální představy. Máme také k dispozici rozsáhlou paletu dekorů dřeva a barev.

Načítání trvalo 0.0540 sekund.