+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ceník plastových okien

Klíčová slova: Ceník plastových oken, plastová okna

E-mail: zateplovacieprace@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 28. b?ezna 2012

Popis: Plastové okna německé kvality za nejnižší ceny - celé Slovensko Firma PEMA byla založena v roce 2005 jako jedna z poboček firmy ALU-SOLID sro Dodáváme a montujeme prosklené výplně otvorů z nejmodernějších plastových profilů Salamander a hliníkových profilů Ponzio, včetně příslušenství, jako jsou vnější a vnitřní parapety, žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu.

Web: www.cennikplastovychokien.sk/

Další související informace

Plastová okna - eurookna

plastová okna, eurookna, dřevěná okna – Zcela jasnou předností eurooken je 100% přírodní materiál a ekologičnost. /Plastová okna od nás jsou z bezolovnatých plastů - jsou také ekologická, dřevo je materiál ryze přírodní. Eurookna s sebou přináší řadu dalších výhod, stejně tak jako dřevěná okna.

Plastová okna

plastová okna, hliníková okna – Plastová okna, hliníková okna a dveře oknotherm, výrobce plastových a hliníkových oken a dveří s tradicí. Vyrábíme plastové a hliníkové dveře a okna. Vyrábíme okna z profilu Veka.Plastová okna, hliníková okna a dveře oknotherm, výrobce plastových a hliníkových oken a dveří s tradicí. Vyrábíme plastové a hliníkové dveře a okna. Vyrábíme okna z profilu Veka.

Okná cena

Okna cena, plastová okna cena, plastová okna – Kvalitní okna Interplast za rozumné ceny Firma INTERPLAST - se zabývá výrobou, prodejem a montáží plastových, hliníkových oken a dveří. Nabízí kvalitní montáž a realizuje i představy zákazníků. Prostřednictvím našich profesionální zaškolených pracovníků vám pomůžeme zvládnout i technicky náročné stavby a poskytneme vám i jejich kompletní zateplení. Garantujeme a zároveň nabízíme 5 letou záruku a na montáž 2 letou záruku v případě, že montáž převedla naše firma

Načítání trvalo 0.0705 sekund.