+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ceník plastových okien

Klíčová slova: Ceník plastových oken, plastová okna

E-mail: zateplovacieprace@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 28. b?ezna 2012

Popis: Plastové okna německé kvality za nejnižší ceny - celé Slovensko Firma PEMA byla založena v roce 2005 jako jedna z poboček firmy ALU-SOLID sro Dodáváme a montujeme prosklené výplně otvorů z nejmodernějších plastových profilů Salamander a hliníkových profilů Ponzio, včetně příslušenství, jako jsou vnější a vnitřní parapety, žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu.

Web: www.cennikplastovychokien.sk/

Další související informace

Plastová okna Galanta

Plastová okna Galanta, plastová okna – Prodej a montáž plastových oken. Naše společnost nabízí výrobky značkové, vyrobené s patřičnou důkladností, přinášející konkrétní a značný prospěch.Hlavním cílem nabízených řešení je spojení požadavků týkajících se vysoké kvality, záruky bezpečnosti, úspory energie a komfortu obsluhy na dlouhé roky. Námi prodávané výrobky jsou výrobky nejvyššího evropského standardu!

Poštovní schránky Ústí

Poštovní schránky, Domovní telefon, Plastová okna – Naše společnost, sídlící ve městě Ústí nad Orlicí, nabízí komplexní řešení domovního vchodu. Vyrábíme a dodáváme poštovní schránky, domovní telefony. Dále zajišťujeme plastová okna a plastové dveře.

Eurookna

plastová okna, okna, hliníková okna, dřevěná okna – Plastové dveře to je pevnost, stabilita, kvalitní a odolný materiál, moderní design, čiroká paleta barev a provedení. Tyto vlastnosti zajistí bezpečí, zamezí úniku tepla a průniku hluku i prachu, usnadní údržbu a zaručí dlouhou životnost. Interiérové i vchodové dveře mohou být doplněny skleněnou výplní, bezpečnostními zámky, moderními klikami, dopisními schránkami a spoustou dalších doplňků. Vchodové dveře se stávají i architektonickým prvkem, správnou volbou vhodně doplníte exteriér svého domu.

Načítání trvalo 2.6183 sekund.