+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Čenkovice Ski - lyžařský areál

Klíčová slova: zimní sporty, lyžařský areál, čenkovice

Datum vloľení do katalogu: 5. kv?tna 2007

Popis: Čenkovice Ski - Oficiální stránky. Vše o Ski Čenkovice, lyžařském areálu Buková hora. Info - vleky, běžecké tratě, sjezdovky, nugget snowpark, půjčovny lyží a snowboardů, lyžařská a snowboardová škola, ubytování, restaurace, web kamera, panoramatická kamera, předpověď počasí hory, webkamera, radarová mapa, fotogalerie, pension, hotel, snowtubing,...

Web: www.cenkovice.com

Další související informace

Felicity Hotels, Špindler

dovolená, zimní sporty, sněžka, ubytování, krkonoš – Hotel Sněžka, Hotel Grand, Grand Apartments: komfortní ubytování v centru s výhledem na údolí sv. Petra. Akční nabídky, wellness, firemní akce. Špindlerův Mlýn a Krkonoše patří k top lokalitám, kde se dá strávit příjemná dovolená na horách.

Dámské zimní bundy

Dámské zimní bundy – Dámské zimní bundy-Dámy, kupte si pěknou a hřejivou bundu. Informační stránka o dámských zimních bundách. Zimní bundy, lyžařské zimní bundy, bundy Horsefeathers. Na trhu najdete širokou nabídku dámských zimních bund.

Zimní pneu

zimní pneu – Vybíráte zimní pneumatiky? Využijte služeb našeho webu! Na informačním stránkách zimni-pneu se dozvíte vše o zimních pneumatikách. Směs, ze které jsou zimní pneumatiky vyrobeny je více odolná proti teplotním i chemickým vlivům.

Načítání trvalo 2.5668 sekund.