+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Česká greyhound dostihová

Klíčová slova: chrtí dostihy dostihy chrtů greyhoundů

E-mail: cgdf@cgdf.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ?ervence 2010

Popis: Česká greyhound dostihová federace pořádá chrtí dostihy, výstavy chrtů greyhoundů a soutěže - např. soutěž Zlatý chrt, Nejkrásnější dáma s chrtem apod. Dostihy pořádáme na jediné české dostihové dráze s pískovým tělesem.

Web: www.cgdf.cz

Další související informace

Kreativka, s.r.o.

marketing, reklama, internet, tisk – Nabízíme tvorbu působivých a efektivních internetových prezentací, reklamních materiálů a polepů. Připravujeme analýzy či celé marketingové kampaně. Naší specializací jsou sociální sítě a jejich využití pro váš prospěch. Přesvědčte se.

Školní batohy

krosny, batohy, školní batohy – Vybírat můžete z mnoha produktů – batohy a brašny na notebooky. Online prodej - školní batohy. Máme pohodlné a vychytané krosny, cestovní tašky, kufry, dětské batohy, tašky přes rameno, ledvinky, tašky na notebook.

Exekuce nemovitosti

Exekuce,nemovitosti, prodej, v, nemovitostí – Nesplácíte dluhy, na dveře Vám klepe exekutor s exekučním příkazem, na katastru nemovitostí máte zástavu jako důkaz exekuce nemovitosti? Směřuje vaše nemovitost neodvratně do nedobrovolné dražby? Pomůžeme Vám.

Načítání trvalo 0.0777 sekund.