+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Česká greyhound dostihová

Klíčová slova: chrtí dostihy dostihy chrtů greyhoundů

E-mail: cgdf@cgdf.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ?ervence 2010

Popis: Česká greyhound dostihová federace pořádá chrtí dostihy, výstavy chrtů greyhoundů a soutěže - např. soutěž Zlatý chrt, Nejkrásnější dáma s chrtem apod. Dostihy pořádáme na jediné české dostihové dráze s pískovým tělesem.

Web: www.cgdf.cz

Další související informace

Chrti v nouzi

Adopce chrtů galgo greyhound podenco lurcher – Průměrný věk chrta u nás je 12 let. V některých zemích pouze 3-4 roky. PROČ? V některých zemích se stali pouze spotřebním zbožím. Adopce jsou pro tyto pejsky doslova druhou šancí na život. Díky adopčním programům v zahraničí mají možnost najít to, co jim bylo "doma" odepřeno: respekt, lásku, pohlazení… a vlastně takový ten normální psí život. Program adopce chrtů ohrožených smrtí nebo strádáním v zemi jejich původu (greyhound a lurcher, španělský galgo a podenco)

Samsung Galaxy Ace

Samsung Galaxy Ace, hry, videa, tapety, diskuze – Webovky věnované telefonu Samsung Galaxy Ace. Web se zabývá především tímto telefonem, přičemž obsahem jsou popisy telefonu, výhody i nevýhody a informace o příslušenství. Nechybí ani tapety, hry, videa a diskusní fórum.

Tvorba www stránek

Tvorba www stranek, webdesign chovatelské stanice – Tvorba www stránek pro chovatelské stanice a milovníky zvířat. Uvedeme Vás do světa zvířat tak jak ho ještě neznáte. Také vytváříme vizitky do tisku, loga, banery a také reklamu do schránek i jiné. Webdesign Nozomi tvoří jednotlivé obrazy na zakázku dle přání zákazníka.

Načítání trvalo 0.0595 sekund.