+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Česká greyhound dostihová

Klíčová slova: chrtí dostihy dostihy chrtů greyhoundů

E-mail: cgdf@cgdf.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ?ervence 2010

Popis: Česká greyhound dostihová federace pořádá chrtí dostihy, výstavy chrtů greyhoundů a soutěže - např. soutěž Zlatý chrt, Nejkrásnější dáma s chrtem apod. Dostihy pořádáme na jediné české dostihové dráze s pískovým tělesem.

Web: www.cgdf.cz

Další související informace

Dostihy a sázky

Dostihy a sázky, dostihy, sazky, hra, spolecenska – Dostihy a sázky - dnes již klasická stolní společenská hra na motivy hry Monopoly s původními pravidly a bohatou originální výbavou. Je učena především starším dětem a dospělým hráčům. Každý hráč je majitelem stáje. Cílem hry je co nejlépe investovat svěřené prostředky do koní a dostihů tak, aby stáj získala co nejvíce výher (návštěv figurek ostatních protihráčů). Vítězem se stává ten, kdo nejlépe odhadne situaci, nezbankrotuje a zůstane jako poslední ve hře.

Účesy

účesy, vlasy – Informačný portál o účesoch. Zaujímavé strihy pre krátke, polodlhé a dlhé vlasy. Účesy vhodné pre spoločenské podujatia, svadby a ďalšie informácie.Tipy a návody na starostlivosť o vlasy. Fotogalérie účesov na rôzne príležitosti

Madrace

matrace, matrace akcia – Informácie ako si správne vybrať matrac. Bolesti a stuhnuté chrbtové svaly sú častými následkami nevhodného matraca. Ak sa rozhodnete pre kúpu nového matraca, mali by ste tak spraviť v špecializovanej predajni, kde Vám školení predajcovia odporučia typ, ktorý doslova „sadne na mieru“ Vašim požiadavkám a potrebám.

Načítání trvalo 0.0599 sekund.