+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Český svaz air-hockey

Klíčová slova: airhockey, vzdušný, hokej

E-mail: airhockey@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. srpna 2011

Popis: Stránky věnující se nejrychlejšímu stolnímu hokeji na světě. Tento sport vznikl v USA, odtud se však rychle rozšířil do Evropy a také na území ČR kde rekreační i profesionální hráče sdružuje Český svaz Air-hockey.

Web: www.airhockey.cz

Další související informace

Hokejová sběrnice hokeji.

hokej, hokej živě, hokej online, cz hokej – Hokejová sběrnice hokeji.cz zobrazuje informace z magazínů ledního hokeje, klubů ledního hokeje a dalších zdrojů které poskytují informace o ledním hokeji.

Commodite.cz - svět sport

sport, bojová umění, fotbal, hokej – Internetový portál, který Vám přináší informace o všem možném a hlavně o sportu. Články o sportech, novinky, výsledky utkání a další. Získejte tedy i Vy přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí. Commodite.cz - svět sportu

Hokejový obchod Brno

Hokejový obchod, hokej shop, hokejová prodejna – Hokejový obchod Brno vznikl za cílem nabídnou zákazníkům kompletní servis v oblasti hokeje a hokejové výstroje se zázemím největšího vlastního hokejového skladu v České republice. Hokejový obchod Brno se nachází v klidné lokalitě brněnských Pisárek, kde není problém pohodlně zaparkovat, či přicestovat městskou hromadnou dopravou. Vybírat můžete v největší vzorkovně v Brně o rozloze 70 čtverečních metrů za internetové ceny, kde se o Vás postará personál s dlouholetými profesionálními hokejovými zkušenostmi.

Načítání trvalo 0.0577 sekund.