+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CPS - Centrum pož. sportu

Klíčová slova: CPS, požární sport, hasiči, SDH

Datum vloľení do katalogu: 23. ?ervna 2011

Popis: CPS - Centrum požárního sportu je portál, který sdružuje hasiče z Čech a Slovenska, kteří se zajímají a baví požárním sportem. Centrum požárního sportu je portál, který sdružuje hasiče z Čech a Slovenska, kteří se zajímají a baví požárním sportem.

Web: cps.pozary.cz/

Další související informace

BEPO - Služby BOZP a PO

BOZP, bezpečnost práce, požární ochrana – Bezpečnost práce (BOZP) a požární ochrana (PO) - komplexní služby včetně provádění školení a auditů systému řízení BOZP. Výkon koordinátora BOZP na staveništi dle zákona č. 309/2006 Sb. Nabídka software BOZP (Modul RKÚ - rizika, kontroly, úrazy).

Cviky na brucho

sport, zdraví, brucho, břicho – Ak od brušákov samotných očakávate, že zhodíte brucho, budete sklamaný. Od brušákov, ale i ostatných cvikov na brucho vám maximálne spevnejú brušné svaly. Brucho nemá prečo zmiznúť. Treba vedieť niečo o ukladaní a odbúravaní tukov.

GS - Blog

šport, moda, zdravie – Blog pre všetkých nadšencov športu a zdravého životného štýlu. Zverejňujeme blogy venované novinkám a radám pri športe, móde, cestovaní, zdravej strave, chudnutí a množstvo iných tém ktoré každého určite zaujmú.

Načítání trvalo 0.0623 sekund.