+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cvičební podložky

Klíčová slova: cvičební podložky, cvičení, podložka, podložka, ai

E-mail: seooptimal@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. listopadu 2011

Popis: Obchod Cvičební podložky nabízí kompletní sortiment z oblasti cvičebních podložek a cvičení. Cvičení na podložkách AIREX je velmi bezpečné a zdravé. Obchod Cvičební podložky nabízí kompletní sortiment z oblasti cvičebních podložek a cvičení. Cvičení na podložkách AIREX je velmi bezpečné a zdravé.

Web: www.cvicebnipodlozky.vseprowellness.cz

Další související informace

Aerobní cvičení doma

orbitrek, rotoped, stepper, aerobní cvičení, doma – Přečtěte si informace o třech nejčastěji používaných přístrojích na cvičení doma. Orbitrek, rotoped a stepper Vám umožní provádět aerobní cvičení – doma, za jakéhokoliv počasí.

Balanční podložky

balanční podložky, airex – Balanční podložky od švýcarské společnosti AIREX jsou tou nejlepší volbou pro vaše balanční cvičení. Díky svému unikátnímu materiálu, který je výsledkem několikaletého výzkumu, je cvičení na balanční podložce AIREX nesmírně efektivní a bezpečné.

Cvičební gumy

cvičení, cvičební gumy – Rozhodli jste se začít s aktivním životem? Máme pro vás ideální řešení! Vyzkoušejte cvičební gumy TheraBand a zjistíte, že cvičení nebylo nikdy jednodušší a pohodlnější. Cvičební gumy TheraBand patří v dnešní době k nejkvalitnějším cvičebním gumám nové generace vyrobených z přírodního latexu.

Načítání trvalo 3.1235 sekund.