+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cvičení, hubnutí, strava

Klíčová slova: posilování, cvičení, cviky, tipy na cviky, hubnutí

E-mail: tvoj.cz@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. dubna 2012

Popis: Motivační web o posilování. Najdete unás přehled všech možných cviků na celé tělo, které můžete provádět nejen v posilovně, ale i doma. Vyberte si jídelníček a tréninkový plán, který vám bude vyhovovat. Motivujte se, mějte cíle a cvičte.

Web: www.tvoj.cz

Další související informace

Posilování

posilování, cviky, posilovací cviky – Pokud milujete pohyb a zdravý životní styl, potom pro Vás posilovací cviky jsou jedním ze základních činností pro udržení skvělé kondice. Nechte si poradit jak se ještě zdokonalit a cvičit zdravě.

Běhací pás

Běhací, pás, běžecký, běžící, cvičení, sport, chůz – Rádi běháte? Díky kvalitnímu běhacímu pásu nemusíte být omezeni na běhání pouze v létě, ale můžete běhat po celý rok. Běhací pás skvěle simuluje běhání venku v terénu. Na pásu si lze nastavit běh do kopce i z kopce. Pokud upřednostňujete rychlochůzi před kondičním během, jednoduše si na běhacím pásu nastavíte rychlost.

Workout

workout, cviky, cvičení, tělem, zhubněte, tělo – Cvičení Workout je nový styl cvičení s vlastním tělem. Nepřetěžujte se u cvičení, zhubněte, nebo vytrénujte své tělo jako herci v 300: Bitva u Thermopyl. Levně, ve volném čase a klidně i doma. Představíme Vám i workout cviky, domácí cvičení workout a vše, co se workoutu týče.

Načítání trvalo 0.0646 sekund.