+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DAEDO.cz

Klíčová slova: Kimono, kimona, judo, karate, taekwondo, tatami

E-mail: daedo@daedo.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. z??? 2008

Popis: Náš obchod nabízí potřeby pro bojová umění karate, taekwondo, kungfu, wu-shu, kick-box, box, capoeira, judo, thai-box, a fitnes. Kimono a hakama. Zboží značky DAEDO. Překládáme jména do korejštiny, japonštiny, čínštiny a vyšíváme je.

Web: www.daedo.cz

Další související informace

Rezervační systém

rezervace, systém, sport, fitness – Jednoduchý systém umožňuje Vaším zákazníkům on-line rezervaci a sledování obsazenosti cvičebních hodin. Zákazník tak nemusí nikam volat a dotazovat se na aktuální stav obsazenosti. Stačí, když se podívá na vaše internetové stránky.

Fitness a Kulturistika

posilování,cviky,hubnutí,nabírání,svaly,strava,die – Zde naleznete vše o tom jak správně cvičit.Fitness je sport kde se dostanete k vysněné postavě.Podrobný popis jak správně cvičit na těchto stránkách.Také zde naleznete co jíst aby jste zhubnuli nebo nabrali.bojové sporty

Profighters

boxerské rukavice, tatami, ringy, šortky, tričká – všetko pre bojové športy. Široká škála tovaru na box, kickbox, thaibox, MMA, BJJ, Karate, Aidiko a iné Ponúkame unikátny značky ako REGARD, GREEN HILL TWINS, KING, TEAMX, DEVAKAM, RAJA, TAPOUT, MUAY, KAZE, BAD BOY, VENUM, EVERLAST, LONSDALE, BEN LEE, ROUND 5, FUMETSU, SHOCK DOCTOR, SILVER STAR, UFC, FAIRTEX, Buddy, WARRIOR a iné. Ponúkame boxerské rukavice, lapy, bloky, vrecia, palice, chrániče, bandáže, ringy, tatami, prilby, trenírky, nohavice ale aj štýlové tričká, mikiny a šortky.

Načítání trvalo 0.2587 sekund.