+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dámská sedla v ČR

Klíčová slova: Dámské sedlo, sidesaddle, dámy v sedle

Datum vloľení do katalogu: 27. srpna 2009

Popis: Stránky o jízdě na koni v dámském sedle - historie i současnost, dámské sedlo a vybavení jezdkyně, technika jízdy v dámském sedle, akce, soutěže, pravidla, různé střihy na šaty, inzerce, chat, fotogalerie.

Web: www.ds.pamatky.net

Další související informace

Hodinky Diesel

hodinky, Diesel, pásnké, dámské – Hodinky Diesel nejsou jen obyčejné hodinky. Firma Diesel se snaží nejít s obecným proudem hodinek, ale nabízet něco svého, něco co jiní nenabízí, a tak je design hodinek často velice inovativní, provokativní, šokující, ale vždy je hezký a originální. Pokud chcete hodinky, které vás v žádné situaci nezklamou a se kterými se nikde nebudete muset stydět, pak šáhněte právě po hodinkách Diesel.

Pension Modrá Hvězda v Malé Úpě

Pension Modrá Hvězda,ubytování v Malé – Rodinný pension Modrá Hvězda v Malé Úpě se nachází ve východní části Krkonoš.Rodinný pension nabízí ubytování s kapacitou 17 lůžek v sedmi pokojích. 4x dvoulůžkový a 3x třílůžkové pokoje, které mají své vlastní sociální zařízení se sprchou, umyvadlem a toaletou.Během zimní nebo letní sezony je otevřena stylová restaurace s nabídkou teplých jídel a širokou nabídkou nápojů. Restaurace je otevřena denně, za pěkného počasí je možno posedět venku. Ubytování v letním období včetně snídaně, v zimním období včetně polopenze.Půjčovna lyží leží přímo v objektu pensionu a parkování celoročně u objektu zdarma.

Hodinky 4time

hodinky, dámské hodinky, pánské hodinky – Jsme internetový obchod zabývající se prodejem elegantních a stylových hodinek. Nabízíme hodinky za bezkonkurenční ceny, které dovážíme z Číny. Jsme velice rádi, že jste navštívili náš eshop. Děláme vše pro to, aby každý zákazník byl vždy spokojen, protože každý spokojený zákazník, přivede dva další. Tak neztrácejte čas a kupte si stylové hodinky nebo udělejte radost svým blízkým.

Načítání trvalo 2.9276 sekund.