+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dart Club Brezno

Klíčová slova: 1. Dart Club, Šípkarske turnaje, Bowling centrum,

E-mail: registracia_1dartclub@dartshop.sk

Datum vloľení do katalogu: 16. listopadu 2010

Popis: Športový klub 1. dart club Brezno je dobrovoľným združením občanov, ktorí sa zaujímajú práve o organizovanie rôznych šípkarskych a stolno - futbalových podujatí, ako aj osvetou týchto zaujímavych hier a samozrejme s činnosťami súvisiacimi so zabezpečením cieľov a poslania klubu. Športový klub 1.Dart club Brezno bol založený 16. marca 1998 a je dobrovoľným združením občanov, ktorá sa zaujímajú o organizovanie šípkarskych a stolno futbalových akcií. V minulom roku sme pridali medzi naše aktivity aj bowlingové súťaže

Web: www.1dartclub.sk

Další související informace

Pneuservis Praha 7

pneuservis Praha 7. pneuservis Praha, pneu. – Autoservis, pneuservis, lakýrnický, mechanický i karosářský servis. Příprava vozů na STK včetně emisí, geometrie, diagnostika vozu. Mechanické zabezpečení aut, výměna skel.

Sportovní centrum Nymburk

sport, centrum, sportovní centrum Nymburk, – Sportovní centrum Nymburk v Nymburku je tréninkové středisko ČSTV a sportu v nádherném prostředí lesoparku na břehu řeky Labe. K dispozici jsou venkovní a vnitřní sportoviště pro téměř 20 sportovních odvětví, převážně olympijských sportů. Nabízí 1až3lůžkové pokoje vybavené vždy vlastní koupelnou s WC a TV se sportovními programy. Celková ubytovací kapacita je 268 lůžek ve 24 jednolůžkových pokojů, 60 dvoulůžkových pokojů, 9 dvoulůžkových bezbariérových pokojů, 20 třílůžkových pokojů.

Garni Hotel 1. Plavební v Lednici

Garni Hotel 1. Plavební ,ubytování v Lednici – Hotel leží na pokraji zámeckého parku mezi minaretem a zámkem, se zámeckým rybníkem v zádech. Hotel má vlastní vstup do zámeckého parku.Součástí hotelu je venkovní bazén, dětské hřiště a stolní tenis. Zajišťujeme lázeňské procedury, ale i školení pro firmy. Všechny pokoje v hotelu mají výhled do zámeckého parku a vlastní posezení na terase. Pokoje jsou nadstandardně vybaveny a jistě se v nich budete cítit jako doma. Nábytek na pokojích je vyroben z bukového mořeného masivu a všechny pokoje jsou nekuřácké. Restaurace přímo v hotelu.

Načítání trvalo 0.0595 sekund.