+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dětská hřiště, skluzavky,

Klíčová slova: hřiště pro děti, skluzavky, houpačky, šplhací

E-mail: info@hriste-pro-deti.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ?nora 2010

Popis: Radomír Dočekal nabízí sestavy pro dětská hřiště - prolézačky, dětské skluzavky, kolotoče a také služby v oblasti výstavby sportovišt, zakázkové výroby prvků zahradní architektury - pergoly, altány, ploty a dřevostavby. Upravujeme dopadové plochy.

Web: www.hriste-pro-deti.cz

Další související informace

Codaart.sk

knihy, beletrie pro děti, beletrie pro dospělé – Coadaart.sk je internetové knihkupectví v Novom Meste nad Váhom, které má i kamennou prodejnu, kde jsi svoje knihy můžete vyzvednout bez nutnosti platit poštovné. V nabídce tohoto knihkupectví naleznete knihy typu beletrie a to jak pro děti tak pro dospělé. Naše nabídka dále obsahuje hudební CD média s písněmi vašich oblíbených zpěváků. Do kanceláře se Vám mohou hodit naše nástěnné a stolní kalendáře a také mapy. Studenti ocení naší odbornou literaturu a učebnice. Pro dospělé co se chtějí také vzdělávat je tu populárně naučná literatura. Codaart.skknihkupectví pro Vás.

Kouzelník pro děti - kouz

Kouzelník, kouzelník pro děti, – Kouzelník Ondřej Sládek - mladý kouzelník a velmi zručný manipulátor, je úřadující mistr České republiky v moderní magii a nejlepší manipulátor České republiky. Je vítězem řady českých i mezinárodních kouzelnických soutěží a festivalů.

Načítání trvalo 3.1987 sekund.