+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dětská hřiště pro Brno a

Klíčová slova: dětská hřiště, UNI sestavy, lanové sestavy,

E-mail: detskahristekurim@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 13. ?nora 2011

Popis: Dětská a víceučelová hřiště Vám dodá firma Alestra. Hledáte skluzavky, prolézačky nebo bezpečné dopadové plochy pro Vaše dětská hřište? Shlédněte prezentaci firmy Alestra a vyberte si z široké nabídky dětských hřišť. Lanové sestavy pro všechny.

Web: www.detska-hriste-brno.cz

Další související informace

Karim - dětská hřiště

dětská hriště, dětský koutek, lanové pyramidy – Tradiční český výrobce městského mobiliáře, dětských hřišť a interiérových dětských koutků. Nabídka obsahuje věžičky, houpačky, lanové pyramidy, venkovní fitnes, lavičky, odpadkové koše, autobusové čekárny, nádoby na zeleň a další.

Dětské koutky Babykoutek

dětské koutky, vnitřní dětská hřiště, interiérová – Babykoutek je profesionální firmou zabývající se návrhem a realizací dětských interiérových koutků a rodinných center. Nabízíme Vám mnohaleté zkušenosti, podložené celou řadou kladných referencí. Dodáváme i skákací hrady, elektrická autíčka atd.

Hřiště a sety pro děti

zahradní hřiště, hřiště na zahradu, dětská hřiště, – Nabízíme hřiště pro děti na vaši zahradu. V nabídce máme jak kompletní sestavy, tak sady k montování hřišť z vlastního dřeva. K hřištím lze dokoupit další moduly a rozšířit je tak. Dále nabízíme dětské skluzavky, zahradní houpačky nebo pískoviště. Vaše děti se už nikdy nebudou na zahradě nudit.

Načítání trvalo 2.8469 sekund.