+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DEZERTS taneční skupina

Klíčová slova: HIP HOP, DANCE, DANCING, TANEC, STREED, PLESY,D,p

E-mail: sajdiicek@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. dubna 2011

Popis: Street dance skupina na vecirky, reklamni akce,akce,plesy,skolni vecirky, a mnohem vice. Sklada se ze 7mi členné skupiny. Trenuji v profesionalnim prostředí , tím více zdokonalují svůj potencionál více na webu http://dezerts.ic.cz/

Web: dezerts.ic.cz/

Další související informace

Zumba Havířov

Zumba, Havířov, cvičení, aerobik, tanec – Lekce ZUMBA Fitness - spojení veselých i sexy pohybů se strhující latinsko-americkou hudbou. ZUMBA Fitness je pro každého bez rozdílu věku, kondice i pohybových schopností... ZUMBA Vám pomůže zhubnout, vytvarovat postavu, pobavit se a dokonale odreagovat.

Folklorní soubor Lipka Pa

Lipka, folklorní, soubor, Pardubice, tanec, písně – Folklórní soubor Lipka, který vznikl v roce 2007 při Kulturním domě Dubina v Pardubicích, navazuje svou činností na bohatý odkaz Souboru písní a tanců Lipka. V současné době již sdružuje přes 30 nadšených tanečnic, tanečníků, muzikantek a muzikantů. Repertoár souboru tvoří písně a tance především z Pardubicka, Hradecka, Chrudimska a českého Horácka.

Pole dance forum

Pole, dance, forum – Sdílejte informace, diskutuje a čerpejte informace z dění v oblasti Pole dance. Pole dance je sport, který skvěle formuje postavu , zlepšuje sebevědomí a pocit ze sebe sama. Při Pole dance zlepšíte i koordinaci pohybů.

Načítání trvalo 0.0613 sekund.