+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DOMYNO - Sportovní

Klíčová slova: tenisové kurty, beachvolejbal, fotbal, florbal, ho

E-mail: akademiedomyno@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. listopadu 2010

Popis: Tréninky fyzické kondice v moderním pojetí pro veřejnost i vrcholové sportovce, tenisové kurty, nebo si zahrejte beachvolejbal, fotbal, florbal, hokejbal. A co takhle H.E.A.T. Program, pétanque, sportbar, sportovní firemní akce, turnaje a mnoho dalšího…

Web: www.akademie.domyno.cz

Další související informace

Důchodci

sport, fotbal, klub, důchodci, Hanspaulka – Náš klub byl založen na přelomu roku 1999/2000 v sídlištní hospůdce Na růžku u školního hřiště Ústavní v pražských Bohnicích, kde jsme také sehráli první přípravná utkání. Přestože již od roku 1999 uplynulo mnoho času a vystřídalo se v týmu řada hráčů a kamarádů, prohlubujeme stále tuto tradici dále.

florbal shop

florbalové hole, florbalky, florbal, floorball – Internetový obchod s florbalovým vybavením pro hráče v poli, brankáře, trenéry i rozhodčí. Nabízíme florbalové hole, čepele, dresy, sportovní oblečení, brankářské výstroje a doplňky značek Canadien, Exel, Jadberg, Salming, Unihoc, Zone, McDavid.

Sportovní hala Horní Stro

sportovní hala,horní stropnice,tenisové kurty – Naše víceúčelová sportovní hala přináší mnoho aktivit. Můžete si zde zahrát, volejbal, tenis, badminton, sálovou kopanou, florbal, házenou, košíkovou a mnoho další sportů. Dále se zde nachází fitness centrum, sauna, tenisové kurty s umělou trávou, restaurace a nedaleko venkovní bazén.

Načítání trvalo 0.0586 sekund.