+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Doplnky výživy a fitnes

Klíčová slova: biotech, brutal, kompava, aone, proteiny, weider

E-mail: shop@fitnesclub.sk

Datum vloľení do katalogu: 28. kv?tna 2011

Popis: Proteíny, gainery, spaľovače tukov, kĺbová výživa - doplnky výživy priamo od výrobcov - Biotech, Brutal, Kompava, Aone, Max Muscle a mnoho ďaľších. Bežecké pásy, eliptické trenažéry od Pro form a Nordictrack.

Web: www.fitnesclub.sk

Další související informace

Gymboss

Gymboss, intervalový časovač, časovač – Gymboss - intervalový časovač je užitečný pomocník, který Vám umožní docílit perfektního zorganizovaní a řízení osobního tréninku a dodá mu pevnou strukturu a disciplínu.GYMBOSS - intervalový časovač dodá Vašemu tréninku pevnou přesně stanovenou strukturu a disciplínu, která povznese Vaše cvičení na vyšší úroveň. Toto jednoduše a intuitivně ovladatelné zařízení Vám zajistí přesné načasování Vámi rozvrhnutých cvičení a tím Vám umožní plně se soustředit na Váš trénink dosahující maximální efektivity.

Tyče na pole dance

tyče, na, pole, dance, xsport, xpole, xpert, grip – Nový pole dance eshop s tyčemi na pole dance a dalším příslušenstvím a doplňky. Prodáváme pouze kvalitní a prověřené produkty jako například tyče od XPOLE a další produkty prodávané speciálně na pole dance.

AZvital prodej sportovní

Hubnutí, maxxwin, spalovače tuků, proteiny, gainer – Nabízíme sportovní výživu, vitamíny a doplňky stravy pro hubnutí, fitness, zdraví a vitální život. Prodáváme převážně ověřené a kvalitní výrobky od českých výrobců. Můžeme Vám nabídnout doplňky, které skutečně fungují!!

Načítání trvalo 0.0745 sekund.