+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

EKONOM - účetní a evidenč

Klíčová slova: Učetní systém, evidenční systém, učetnictví, systé

E-mail: info@ekonom-system.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. z??? 2008

Popis: Společnost produkuje účetní program Ekonom jehož obsahem je podvojné účetnictví, daňová evidence, fakturace, sklady, mzdy, personalistika pro malé i velké organizace, maloobchod, internetový obchod a další moduly. Ekonom je komplexní účetní program.

Web: www.ekonom-system.cz/

Další související informace

Linux Tutorials

linux, tutoriály, návody, systém, distribuce, – Tutoriály, návody, howto pro linuxové distrubuce. Vylaďte si svůj systém podle vašich představ. Návody pro začínající i pokročilé uživatele. Testováno na distribucích archlinux a ubuntu. Detailní rozbor návodů a možné příčiny selhání při provádění

DeCe SKLAD software

prodejní software, pokladní systém, vedení skladu – DeCe SKLAD - systém pro vedení prodejny či skladu pro maloobchod i velkoobchod. Pro prodejny tabáku i řetězce prodejen. Nákup, prodej, inventury, čárové kódy, až 99 skladů, objednávky přijaté i vydané, výrobní a bourací předpisy.

Poradíme vám jak porazit

Ruleta, kasíno, ruletní systém, kasíno – Proč jen malá část hráčů dokáže v kasínech vyhrávat? Jsme skupina pěti hráčů, která v minulosti vymyslela účinný systém jak kasíno porazit. Poradíme vám jak porazit kasíno a vyhrát na ruletě. Katalog přímo pro vás.

Načítání trvalo 0.0612 sekund.