+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

EKONOM - účetní a evidenč

Klíčová slova: Učetní systém, evidenční systém, učetnictví, systé

E-mail: info@ekonom-system.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. z??? 2008

Popis: Společnost produkuje účetní program Ekonom jehož obsahem je podvojné účetnictví, daňová evidence, fakturace, sklady, mzdy, personalistika pro malé i velké organizace, maloobchod, internetový obchod a další moduly. Ekonom je komplexní účetní program.

Web: www.ekonom-system.cz/

Další související informace

Allfroweb

internetové stránky, redakční systém, e-shop, cms – Tvorba webových prezentací, internetových obchodů, redakčních systémů a dalších internetových řešení. Pokud chcete aby vaše stránky byly dohledatelné a vaši návštěvníci se stali vašimi zákazníky, neváhejte nás kontaktovat. Úspěch zaručen.

Redakční systém Publis

Redakční systém, CMS, tvorba webových stránek – Redakční systém Publis - Snadná tvorba webových stránek, s CMS Publis je tvorba www stránek hračkou. Nabízíme výrobu eshopu s redakčním systémem, webdesign, internetový obchod, webové stránky, eshop. CMS, redakční systém - výroba www stránek na míru.

Linux Tutorials

linux, tutoriály, návody, systém, distribuce, – Tutoriály, návody, howto pro linuxové distrubuce. Vylaďte si svůj systém podle vašich představ. Návody pro začínající i pokročilé uživatele. Testováno na distribucích archlinux a ubuntu. Detailní rozbor návodů a možné příčiny selhání při provádění

Načítání trvalo 3.3025 sekund.