+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Elektrické golfové vozíky

Klíčová slova: golf, golfové vozíky, golfové příslušenství

E-mail: golf@golfovy-vozik.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. prosince 2008

Popis: Kvalitní levné elektrické golfové vozíky na dálkové ovládání i bez a další golfové vychytávky. Golfový elektrický vozík na dálkové ovládání za super ceny! Servis golfových vozíků. Golfové vybavení, golfový shop, golfový bazar. Golfový vozík pro každého nadšeného golfistu.

Web: www.golfovy-vozik.cz

Další související informace

Golf Resort Telč

golf, golfové hřiště, golfový resort, golfový míče – Do malebné krajiny nedaleko Telče (památka Unesco) je posazen golfový areál. Na ploše 70 hektarů je vystavěno 18 jamkové hřiště mezinárodních parametrů. Od roku 2005 je v provozu prvních 9 jamek. Kompletní osmnáctka je otevřena od května roku 2006. Každá jamka hřiště, které je umístěno v mírně zvlněné krajině s množstvím vodních ploch a vzrostlých lesů, je osobitým způsobem zajímavá a postupně překvapí hráče něčím jiným. Perlou hřiště je nádherný výhled na tři kilometry vzdálenou Telč.

Golf Marina Praha

golf, golfové hřiště, golfový resort, golfový míče – Cvičný golfový areál na Rohanském ostrově v Praze nabízí všem zájemcům o seznámení s golfem stejně jako o procvičování a rozvíjení již získaných golfových dovedností možnosti využití hry z kobercových rohoží i z trávy, putting a chipping green, bunker play. K dispozici je i 5 krytých odpališť k využití při méně příznivém počasí. Samozřejmostí je půjčovna a golfová škola.

Golf partner.cz

bagy, hole, míče, golfové vozíky, puttery,rukavice – Nabízíme veškeré golfové vybavení - bagy, hole, míče, golfové vozíky, puttery, rukavice a doplňky .

Načítání trvalo 0.1800 sekund.