+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Elektronické šipky

Klíčová slova: dart,šipky,sipky,hrot,hroty,letka,letky,turnaj

E-mail: info@elektronicke-sipky.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. b?ezna 2009

Popis: Elektronické šipkové automaty pro komerční použití a turnaje. Pronájem elektronických šipek funguje formou podílu z měsíčních tržeb.Tento podíl dosahuje až 50 procent. K pronajatým elektronickým šipkám poskytujeme zdarma běžné šipky s mosazným tělem a plastovým křídlem, hroty s malým nebo velkým závitem. Startovní čáru (samolepicí). Na pronajmuté šipkové automaty zajišťujeme servis do 24 hodin. Prodejní cena za nový elektronický šipkový automat KINGS DARTS závisí na kurzu české koruny k Euru. Množstevní slevy jsou možné. Náhradní díly jsou dostupné i 10 let po prodeji. Starší šipkový automat značky KINGS DARTS lze přestavět svépomoci na novější elektronický šipkový automat. Pouhou výněnou vadných, nebo zastarlých a nespolehlivých součástek získate moderní a spolehlivý přístroj. Pronájem a provoz profesionálních MP3 jukeboxů. Musicboxy amerického výrobce ROWE/Ami. Stolní fotbálky pro komerční použití.

Web: www.elektronicke-sipky.cz

Další související informace

Biliard Shop.sk - biliard

biliard,biliardove stoly,sipky,kulecnik,pool,snook – Predaj a prenájom biliardových stolov a príslušenstva. Predaj šípkových automatov, spoločenských hier, futbalových stolov.biliard,biliardove stoly,sipky,kulecnik,pool,snooker,tago,taga,gule,spolocenske hry,kutaj,markech,sipky,futbalove stoly

Bowling Brno

bowling,Brno,Brno-Žebětín,sport,sportování,turnaj, – Bowling bar disponuje čtyřmi plně automatizovanými bowlingovými drahami. Jedna dráha je vybavena tzv. Bumpery, které při své hře ocení zejména ti nejmenší. Bumpery se postarají o to, aby i ti nejmenší svým hodem shodily nějakou kuželku.

Tyče na pole dance

tyče, na, pole, dance, xsport, xpole, xpert, grip – Nový pole dance eshop s tyčemi na pole dance a dalším příslušenstvím a doplňky. Prodáváme pouze kvalitní a prověřené produkty jako například tyče od XPOLE a další produkty prodávané speciálně na pole dance.

Načítání trvalo 0.0621 sekund.