+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Elektronické šipky

Klíčová slova: dart,šipky,sipky,hrot,hroty,letka,letky,turnaj

E-mail: info@elektronicke-sipky.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. b?ezna 2009

Popis: Elektronické šipkové automaty pro komerční použití a turnaje. Pronájem elektronických šipek funguje formou podílu z měsíčních tržeb.Tento podíl dosahuje až 50 procent. K pronajatým elektronickým šipkám poskytujeme zdarma běžné šipky s mosazným tělem a plastovým křídlem, hroty s malým nebo velkým závitem. Startovní čáru (samolepicí). Na pronajmuté šipkové automaty zajišťujeme servis do 24 hodin. Prodejní cena za nový elektronický šipkový automat KINGS DARTS závisí na kurzu české koruny k Euru. Množstevní slevy jsou možné. Náhradní díly jsou dostupné i 10 let po prodeji. Starší šipkový automat značky KINGS DARTS lze přestavět svépomoci na novější elektronický šipkový automat. Pouhou výněnou vadných, nebo zastarlých a nespolehlivých součástek získate moderní a spolehlivý přístroj. Pronájem a provoz profesionálních MP3 jukeboxů. Musicboxy amerického výrobce ROWE/Ami. Stolní fotbálky pro komerční použití.

Web: www.elektronicke-sipky.cz

Další související informace

Nohejbal Ceska Trebova

Nohejbal, Ceska Trebova – Stranky venujici se nohejbalu v Ceske Trebove a okoli, turnaje, treninky domluva pomoci jednoducheho chatu primo na prvni strance. Stabilni zakladna nohejbalovych uzivatelu, kazdy je vitan , stavte se a dejte o sobe vedet

TJ Bystrc

TJ Bystrc - sport pr ovšechny – TJ Bystrc nabízí cvičení a sport pro dětské i dospělé zájemce o zdravý a aktivní život. Vycházíme z dlouholeté tradice, ale současně aplikujeme v hodinách nejnovější trendy. TJ Bystrc, to je možnost sportu pro všechny.

Dětské-lyže.cz

Blizzard, Rossignol, Roxy, Giro, Nordica, Tecnica – Eshop se specializuje na lyže, snowboardy, helmy, běžky, lyžařské boty, lyžařské brýle, cyklistické přilby, batohy, hodinky, běžecké lyže značek: ATOMIC, BLIZZARD, ROSSIGNOL, ROXY, SPORTEN, Elán, CAMELBAK, FLOW, GRAVITY, GIRO, Fischer, Nordica, TECNICA, SALICE, BURTON, Carrera, SUUNTO, POLAR, Casio, DEUTER, BOTAS, Salomon, BELL, DALBELLO, ALPINA, Dynastar, Fischer. Provozujeme servis lyží a snowboardů, půjčovnu lyží, snowboardů a běžek.

Načítání trvalo 0.0749 sekund.