+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Elektronické šipky

Klíčová slova: dart,šipky,sipky,hrot,hroty,letka,letky,turnaj

E-mail: info@elektronicke-sipky.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. b?ezna 2009

Popis: Elektronické šipkové automaty pro komerční použití a turnaje. Pronájem elektronických šipek funguje formou podílu z měsíčních tržeb.Tento podíl dosahuje až 50 procent. K pronajatým elektronickým šipkám poskytujeme zdarma běžné šipky s mosazným tělem a plastovým křídlem, hroty s malým nebo velkým závitem. Startovní čáru (samolepicí). Na pronajmuté šipkové automaty zajišťujeme servis do 24 hodin. Prodejní cena za nový elektronický šipkový automat KINGS DARTS závisí na kurzu české koruny k Euru. Množstevní slevy jsou možné. Náhradní díly jsou dostupné i 10 let po prodeji. Starší šipkový automat značky KINGS DARTS lze přestavět svépomoci na novější elektronický šipkový automat. Pouhou výněnou vadných, nebo zastarlých a nespolehlivých součástek získate moderní a spolehlivý přístroj. Pronájem a provoz profesionálních MP3 jukeboxů. Musicboxy amerického výrobce ROWE/Ami. Stolní fotbálky pro komerční použití.

Web: www.elektronicke-sipky.cz

Další související informace

Jízdní horská a dětská ko

Jízdní kola, dětská kola, horská kola, cyklo doplň – Prodáváme kvalitní jízdní kola od roku 1993. Specializujeme se na všechny druhy jízdních kol. Od dětských kol až po klasická horská kola. Na e-shopu si můžete objednat z našeho sortimentu jízdních kol a to rychle bez registrace.

Jízdní kola s tradicí

kolo, jízdní kolo, horské kolo, dětské kolo, – Prodáváme a servisujeme jízdní kola veškerého zaměření již více než 20 let. V našem sortimentu jsou kola zejména horská, crossová, trekingová, silniční, městská, cestovní a dětská včetně koloběžek a odrážedel.

TJ Bystrc

TJ Bystrc - sport pr ovšechny – TJ Bystrc nabízí cvičení a sport pro dětské i dospělé zájemce o zdravý a aktivní život. Vycházíme z dlouholeté tradice, ale současně aplikujeme v hodinách nejnovější trendy. TJ Bystrc, to je možnost sportu pro všechny.

Načítání trvalo 0.2090 sekund.