+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Elite Box Promotion

Klíčová slova: box

E-mail: makovsky@eliteboxpromotion.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ?ervna 2009

Popis: Elite Box Promotion je klub profesionálních boxerů. Klub vznikl ve svém současném složení v počátku roku 2009. Účast v aktivním boxerském dění je však podstatně delší. Jedná se však o životní dráhy jednotlivců, které dohromady přivedla myšlenka fungovat jako klub. Klub vznikl seskupením dalších borců okolo profesionálního boxera Pavola Polakoviče.

Web: www.eliteboxpromotion.cz/

Další související informace

Box - informace

box, boxovací pytel – Informace o populárním sportu jménem box. Chcete začít boxovat? Vyberete si to správné boxerské vybavení a oblečení. Jedná se o tvrdý sport, přesto jej mohou provozovat děti i ženy.

Osobní trenér fitness

osobní trenér fitness a kulturistiky, fitcentrum, – Jitka Čtvrtečková je osobní trenér fitness a kulturistiky v Neratovicích. Nabízí individuální přístup, komplexní služby - sestavení tréninkového a stravovacího plánu, cvičení s osobním trenérem, konzultace v oblasti stravování a další služby.

TJ Bystrc

TJ Bystrc - sport pr ovšechny – TJ Bystrc nabízí cvičení a sport pro dětské i dospělé zájemce o zdravý a aktivní život. Vycházíme z dlouholeté tradice, ale současně aplikujeme v hodinách nejnovější trendy. TJ Bystrc, to je možnost sportu pro všechny.

Načítání trvalo 0.0580 sekund.