+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Elite Box Promotion

Klíčová slova: box

E-mail: makovsky@eliteboxpromotion.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ?ervna 2009

Popis: Elite Box Promotion je klub profesionálních boxerů. Klub vznikl ve svém současném složení v počátku roku 2009. Účast v aktivním boxerském dění je však podstatně delší. Jedná se však o životní dráhy jednotlivců, které dohromady přivedla myšlenka fungovat jako klub. Klub vznikl seskupením dalších borců okolo profesionálního boxera Pavola Polakoviče.

Web: www.eliteboxpromotion.cz/

Další související informace

Box - informace

box, boxovací pytel – Informace o populárním sportu jménem box. Chcete začít boxovat? Vyberete si to správné boxerské vybavení a oblečení. Jedná se o tvrdý sport, přesto jej mohou provozovat děti i ženy.

Rezervační systém

rezervace, systém, sport, fitness – Jednoduchý systém umožňuje Vaším zákazníkům on-line rezervaci a sledování obsazenosti cvičebních hodin. Zákazník tak nemusí nikam volat a dotazovat se na aktuální stav obsazenosti. Stačí, když se podívá na vaše internetové stránky.

Box Club Šternberk

box, šternberk, sokolovna, sokol, club – Webové stránky šternberského boxerského klubu - naleznete zde aktuality, informace o boxu a tréninku, fotografie, videa, atd.. V případě zájmu naleznete v sekci kontakt telefon a email přímo na trenéra.

Načítání trvalo 0.0581 sekund.