+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Eshop Petra Čecha

Klíčová slova: Petr Čech, fotbal, brankář, míč, Chelsea, kopačky

E-mail: info@eshop.petr-cech.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ?ervence 2011

Popis: Internetový obchod - eshop Petra Čecha Vyberete si z bohaté nabídky dresů, rukavic, kopaček a dalších produktů z kolekce Chelsea, Adidas, a národního týmu ČR. Ideální místo pro fotbalové brankáře a všechny fanoušky Petra Čecha, Chelsea a reprezentace.

Web: www.eshop.petr-cech.cz

Další související informace

Babylon Cup!

Babylon Cup, turnaj, malá kopaná, fotbal, babylon – Stránky dvoudenního turnaje v malé kopané, s doprovodnými akcemi, který se koná ve fotbalovém areálu v Jaroměři. Turnaj je určen pro všechny neregistrované i regostrované amatérské i profesionální hráče, v jakémkoliv věku.

The Gunners Benátky

the gunners benátky, mlmf, fotbal, malá kopaná – Internetové stránky jsou zaměřeny na tým The Gunners Benátky, který hraje ligu malé kopané v Milovicích. Na stránkách najdete vše potřebné, jako je tabulka, fotogalerie, videogalerie, diskuse, sopiska a další.

Nova sport online vysílán

Nova sport, sport, online, živě, přenos, fotbal, n – Nova sport (dříve Galaxie Sport) je sportovní televizní stanice televize Nova. Ve své stávající podobě a pod názvem Nova Sport vysílání začlo 4. října 2008. Novu sport vede dlouholetý programový ředitel Galaxie sport Marek Kindernay, který televizi profiloval od jejího vzniku v dubnu 2002.

Načítání trvalo 0.0557 sekund.