+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Eshop Petra Čecha

Klíčová slova: Petr Čech, fotbal, brankář, míč, Chelsea, kopačky

E-mail: info@eshop.petr-cech.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ?ervence 2011

Popis: Internetový obchod - eshop Petra Čecha Vyberete si z bohaté nabídky dresů, rukavic, kopaček a dalších produktů z kolekce Chelsea, Adidas, a národního týmu ČR. Ideální místo pro fotbalové brankáře a všechny fanoušky Petra Čecha, Chelsea a reprezentace.

Web: www.eshop.petr-cech.cz

Další související informace

Chelsea FC

fotbal, Chelsea – Chelsea FC (Londýn) je jedním z nejlepších fotbalových klubů světa. My Vám ho představíme krok po kroku. Vydejte se tedy s námi na cestu, na níž se dozvíte mnoho informací o klubu Chelsea FC London, o klubu Petra Čecha!

HRÁČI.info - hodnoť ve fotbalu a hokeji

play off, liga, fotbal, hokej, extraliga – Unikátní systém hodnocení výkonu hráčů ve fotbale, hokeji a dalších sportech. Vyjádřete svůj názor nebo sledujte zápasy, které jste neviděli.

Nova sport online vysílán

Nova sport, sport, online, živě, přenos, fotbal, n – Nova sport (dříve Galaxie Sport) je sportovní televizní stanice televize Nova. Ve své stávající podobě a pod názvem Nova Sport vysílání začlo 4. října 2008. Novu sport vede dlouholetý programový ředitel Galaxie sport Marek Kindernay, který televizi profiloval od jejího vzniku v dubnu 2002.

Načítání trvalo 0.0607 sekund.